Народна медицина

 
 

Ефірне масло жожоба - властивості та застосування, відгуки

   
Ефірне масло жожоба - властивості та застосування, відгуки Сьогодні все більше цінується все натуральне у будь-якій сфері життя. Косметологія не є винятком. Жінки готові платити великі гроші за засоби по догляду за обличчям і тілом, в складі яких містяться тільки природні компоненти. У свою чергу виробники косметики виділяють на виробництво такої косметики мільйони. Є попит, є і пропозиція. Зокрема, дуже популярні олії застосовуються в косметології. Одним з таких натуральних косметичних засобів є ефірне масло, що добувається з чагарнику, що росте на американському континенті. Масло жожоба – універсальний засіб для краси шкіри і волосся, що користується величезною популярністю. Які його властивості? Як його застосовувати?

Ефірне масло фенхеля, властивості та застосування

   
Ефірне масло фенхеля, властивості та застосування Кріп, корисні властивості та протипоказання якого ми з вами не так давно розглядали, – відоме пряна рослина з сімейства сельдереевых. Своїм виглядом нагадує кріп, а приємним солодкуватим, трохи гострим смаком і ароматом схожий на аніс. Крім безсумнівних високих кулінарних якостей, фенхель володіє вираженими цілющими властивостями.

Масло чорної смородини для волосся та обличчя, застосування

   
Масло чорної смородини для волосся та обличчя, застосування Напевно, кожна людина знає про користь ягід чорної смородини. Це рослина в цілому користується популярністю серед садівників, його можна без особливої праці виростити на своїй присадибній ділянці. Чорна смородина широко застосовується фахівцями народної медицини, але крім того її активно використовують для одержання дивно корисного олії. Давайте поговоримо про те, чи може і як може використовуватися масло чорної смородини для волосся та обличчя, обговоримо його застосування трохи більш докладно.

Масло туя дітям при аденоїдах і при нежиті у дітей

   
Масло туя дітям при аденоїдах і при нежиті у дітей Багато захворювання зустрічаються у дітей набагато частіше, ніж у дорослих. У більшій частині випадків це пояснюється недостатньою зрілістю певних органів, а також незрілістю імунної системи. Так серед найпоширеніших ЛОР-порушень у дітей можна виділити аденоїди. Вони насправді являють собою природні м'які освіти носоглотки, що перегороджують шлях агресивних речовин. Але у діток такі ділянки часто запалюються і збільшуються в розмірах. І дивно корисним речовиною для лікування такого порушення вважається масло туї. Обговоримо, як застосовується масло туї при аденоїдах для дітей і при нежиті.

Олія перцевої м'яти - застосування, властивості, склад

   
Олія перцевої м Багато рослини, які ростуть у різних куточках земної кулі, мають у своєму складі дивовижні і дуже корисні ефірні масла. Їх добувають із рослинної сировини і використовують для оздоровлення і лікування організму, для догляду за тілом та волоссям. Корисні властивості ефірних масел підтверджено багатьма дослідженнями. І їх вільно можна придбати в спеціалізованих магазинах або через інтернет. Темою нашої сьогоднішньої розмови стане ефірну олію м'яти перцевої, властивості і застосування якого обговоримо і склад трохи більш докладно.

Кунжутне масло - про корисні властивості і протипоказання, вітаміни

   
Кунжутне масло - про корисні властивості і протипоказання, вітаміни Багато людей впевнені, що жири повинні бути присутніми в їх раціоні лише в мінімальній кількості. Є досить поширена точка зору, що такі речовини шкодять організму, викликаючи ожиріння, атеросклероз та інші порушення здоров'я. Але насправді, є певні жири, які при правильному застосуванні підтримують нормальне функціонування клітин і тканин, попереджають хвороби і навіть сприяють їх лікуванню. Значна кількість таких корисних речовин міститься в рослинних оліях. Саме до таких продуктів відноситься кунжутне масло, корисні властивості та протипоказання якого ми розглянемо, а також які вітаміни присутні у його складі.

Ефірне масло грейпфрута - властивості і застосування в косметології

   
Ефірне масло грейпфрута - властивості і застосування в косметології Дивовижний дар дає нам в руки сама природа. Тропічний грейпфрут - справжнє джерело вітамінів, важливих мікроелементів, органічних кислот. Але не всі його люблять. А ось ефірне масло грейпфрута просто гріх не використовувати для краси, здоров'я, омолодження, адже воно однаково корисна як для шкіри, так і для волосся.

Масло чорного перцю - властивості, застосування

   
Масло чорного перцю - властивості, застосування Практично всі ми використовуємо на кухні деякі приправи, вони насичують готуються страви цікавими смаковими нотками і приносять користь здоров'ю. І, мабуть, найбільш поширеною пряністю багатьох країн світу є чорний перець. Але при цьому мало хто знає про лікарські властивості такої приправи, а також про те, що вона служить сировиною для видобутку дивного ефірного масла. Такий продукт також володіє широким спектром корисних якостей. Давайте поговоримо на www.mednarodna.com.ua про те, що собою являє ефірне масло чорного перцю, властивості та застосування його трохи більш докладно розглянемо.

Ефірне масло коріандру - властивості і застосування в косметології та медицині

   
Ефірне масло коріандру - властивості і застосування в косметології та медицині Насіння багатьох рослин можуть застосовуватися для виготовлення мастил. Деякі культури здатні давати величезна кількість масла, інші ж є джерелом невеликого обсягу такої речовини. Так відома пряність коріандр може використовуватися для видобутку дивно корисного ефірного масла. Таке речовина володіє масою цілющих якостей, які обумовлені його різноманітним і збалансованим складом. Давайте поговоримо на www.mednarodna.com.ua про те, що собою являє ефірне масло коріандру, властивості та застосування його розглянемо в косметології та медицині.

Розслаблююча ванна у домашніх умовах з ефірними маслами

   
Розслаблююча ванна у домашніх умовах з ефірними маслами Сучасна людина найчастіше змушений існувати в ритмі постійного поспіху. Такий спосіб життя негативно позначається на загальному стані організму, стаючи причиною розвитку багатьох хвороб і порушень. Для попередження різного роду проблем зі здоров'ям кожній людині, що живе в такому ритмі, потрібно навчитися правильно розслаблятися і адекватно реагувати на стреси. І одним з чудових варіантів може стати ванна з седативним ефектом. Про те, як готується така розслаблююча ванна у домашніх умовах з ефірними маслами, давайте поговоримо далі на цій сторінці www.mednarodna.com.ua.