Народна медицина

 
 

Коли збирати шипшину на сушку і як сушити, як заварювати і пити?

   
Коли збирати шипшину на сушку і як сушити, як заварювати і пити? Хто не знає, що шипшина - чемпіон по концентрації корисних речовин. З найдавніших часів людина використовує його для лікування багатьох серйозних захворювань і просто для зміцнення імунітету. Важко поряд з шипшиною поставити якусь іншу ягоду. Корисний, універсальний, унікальний. Ось чому багато людей цікавляться, коли збирати шипшину і як сушити, як його заварюють і п'ють.

Корінь лопуха великого: лікувальні властивості і протипоказання

   
Корінь лопуха великого: лікувальні властивості і протипоказання
Корінь лопуха великого: лікувальні властивості і протипоказання Наближається осінь, а разом з нею настає час, коли можна збирати і запасати на зиму багато лікарські рослини. До таких можна сміливо віднести корінь лопуха великого: лікувальні властивості і протипоказання якого ми розглянемо докладніше в статті.

Корінь лопуха і кульбаби, лікувальні властивості

   
Корінь лопуха і кульбаби, лікувальні властивості Зазвичай з садових ділянок і городів люди активно прибирають всі бур'яни. Чомусь прийнято вважати, що тільки звичні в нашому раціоні овочі, викопані з землі, смачні і корисні. Насправді, природа нам наполегливо показує, що є багато трав і рослин, які гідні зайняти місце якщо не на обідньому столі, то в домашній аптечці точно! Давайте звернемо увагу на те, що зростає прямо під ногами і знайомий кожному з дитинства: яскраво-жовті кульбабки і полезнейший лопух.

Як приготувати, коли збирати корінь лопуха великого

   
Як приготувати, коли збирати корінь лопуха великого Багато методи альтернативного впливу на організм давно знайшли визнання в офіційній медицині. Зараз медики активно вдаються до голковколювання, точкового масажу, фітотерапії, мануальної терапії та іншим аналогічним способам лікування. Так цілющі властивості лікарських рослин уже давно підтверджені науковими дослідженнями, і лікарі часто виписують їх своїм пацієнтам. Цілющі засоби на основі трав цілком можна приготувати своїми силами, але для цього потрібно правильно заготовити рослинна сировина. Давайте уточнимо, як приготувати і коли збирати корінь лопуха великого?

Бальзамін новогвінейський, вирощування з насіння, догляд в домашніх умовах

   
Бальзамін новогвінейський, вирощування з насіння, догляд в домашніх умовах Один з численних сортів бальзамінів – новогвінейський, виведений селекціонерами шляхом схрещування з популярним бальзаміном Хокера. Незважаючи на те, що сорт відносно новий, він швидко завоював симпатії садівників.

Яка користь від ялини і рослин?

   
Яка користь від ялини і рослин? Рослини в житті людини відіграють велику роль, їх значення надзвичайно велике. Вони наповнюють киснем повітря, яким ми дихаємо, очищають атмосферу від надлишків вуглекислого газу. Вони дають нам їжу, одяг. З деревини будують будинки, обігрівають оселі, її використовують у суднобудуванні. З давнини люди використовують рослини для загального оздоровлення, профілактики, лікування найрізноманітніших недуг.

Біологічно активні речовини лікарських рослин, їх функції

   
Біологічно активні речовини лікарських рослин, їх функції Багато чули словосполучення «біологічно активні речовини лікарських рослин», розгляну, що це за група хімічних сполук і що саме виділяє їх на фоні інших, наділяючи біологічною активністю, а також, яка їх функція.

Червона книга: рідкісні та зникаючі рослини Росії

   
Червона книга: рідкісні та зникаючі рослини Росії Природа Росії дуже багата. На території нашої країни росте величезна кількість різноманітних видів трав, чагарників і дерев. Цей дивовижний зелений світ у старі часи служив об'єктом поклоніння, джерелом їжі, допомагав у лікуванні недуг.

Рослини червоної книги Росії, цікаві

   
Рослини червоної книги Росії, цікаві За довгі століття взаємодії природи і людини велику кількість видів рослин зникли з лиця землі, а багато з них перебувають на межі зникнення. До такого сумного підсумку привела господарська діяльність людини, що освоює все більші території дикої природи. Також важливу роль відіграє зміна клімату планети.

Хвойні рослини Росії :: Цікаві факти

   
Хвойні рослини Росії :: Цікаві факти До хвойних рослин відносять вічнозелені дерева і чагарники, в яких замість листя хвоя. Це, загалом-то і є листя, тільки видозмінені: голковидні, лускаті, лінійні. Як відомо, у світі налічується приблизно 600 видів. Чимало їх росте в нашій країні.