Народна медицина

 
 

Мішані та широколистяні ліси світу

   
Мішані та широколистяні ліси світу Змішані ліси, широколистяні ліси світу, розташування, особливості тваринного світу, трохи статистики розглянемо сьогодні.

Настій листя шавлії, як брати, приготувати

   
Настій листя шавлії, як брати, приготувати Розглянемо сьогодні настій листя шавлії: як приготувати настій шавлії, як брати, кому можна лікуватися цим зіллям, а кому — ні.

Настій вівса: користь і шкода, відгуки, як приготувати

   
Настій вівса: користь і шкода, відгуки, як приготувати Поговоримо сьогодні про таке зілля, як водний настій вівса, як приготувати його, які користь та шкода, що говорять про нього відгуки, які корисні властивості цієї рослини відомі, а також про те кому можна приймати настій, а кому краще від нього утриматися.

Обліпиха: як збирати ягоди, що приготувати?

   
Обліпиха: як збирати ягоди, що приготувати? Сьогодні говоримо про такий плід як обліпиха, як збирати ягоди, що приготувати з ягід обліпихи. Ці питання цікавить багатьох садівників. Цю ягоду називають ще сонячної красунею за жовто-оранжевий зовнішній вигляд, при цьому одна ложка цих плодів містить добову норму вітамінів.

Цілющі властивості глоду та протипоказання

   
Цілющі властивості глоду і протипоказання У звичайному змішаному лісі, посадці чи парку можна зустріти чагарники, висотою до чотирьох-шести метрів з привабливими невеликими плодами червоного або помаранчевого забарвлення. Такі рослини відомі серед звичайних людей, як глод або глід, і вони мають безліч унікальних лікарських засобів. Препарати на основі глоду можна вільно придбати в аптеці, і їх легко можна приготувати своїми силами. Але при цьому потрібно знати, в яких випадках варто використовувати такі лікарські форми. Давайте уточнимо, які відомі цілющі властивості глоду і чи існують протипоказання до його використання.

Пересадка ірисів восени на інше місце :: обрізати на зиму в Підмосков'ї?

   
Пересадка ірисів восени на інше місце :: обрізати на зиму в Підмосков Щоб дачна ділянка виглядав привабливо і радував око, багато садівники вирощують на ньому різні декоративні культури, серед яких різноманітні квіти. І для того щоб вони росли гарними і здоровими, потрібно правильно за ними доглядати. Одним з найбільш популярних квітучих рослин для саду є іриси. Вони відносяться до невибагливим і досить зимостійким культурам. Проте їх потрібно періодично ділити – раз на три-чотири роки. Давайте поговоримо про те, як здійснюється пересадка ірисів на інше місце і коли обрізати іриси в Підмосков'ї.

Як посадити іргу восени, обрізати?

   
Як посадити іргу восени, обрізати? На своїй присадибній ділянці можна вирощувати різні рослини. І відмінним варіантом для таких експериментів стануть плодові культури. І якщо ви не хочете чекати кілька років до отримання першого врожаю, віддайте перевагу чагарниках. Багато хто з них дають урожай вже через рік-два після посадки, і не вимагають ніякого особливого догляду. Якраз до таких чагарниках відноситься і ірга, вона не тільки дає смачні і корисні плоди, але і відрізняється хорошими декоративними якостями. Давайте поговоримо про те, як посадити іргу, і як правильно обрізати іргу восени це рослина?

Багно болотний: лікувальні властивості і протипоказання, фото

   
Багно болотний: лікувальні властивості і протипоказання, фото
Багно болотний: лікувальні властивості і протипоказання, фото Серед рослин, що зустрічаються в нашій країні, знаходиться багато отруйних культур, які при випадковому або необережному використанні можуть нашкодити людині. Але при цьому багато хто з них мають ще й лікарськими якостями, і при правильному застосуванні стають дійсно цілющими, справляючись з дуже серйозними захворюваннями. Саме до таких рослин відноситься і багно. Ми вже почали розмову про рослину багно болотний, склад його розглянули, а також де він росте і коли цвіте, як заварювати рослина. Давайте продовжимо нашу розмову і поговоримо про те, чим корисний багно болотний, корисні властивості його обговоримо трохи більш докладно і протипоказання, а також наведемо фото даної рослини.

Велика користь цибулі організму людини

   
Велика користь цибулі організму людини Величезна користь цибулі організму людини полягає в його унікальному хімічному складі. До того ж, завдяки своїм смаковим характеристикам, без цього овоча не обходиться практично не одне блюдо, особливо якщо мова йде про м'ясі або рибі.

Чорнобривці багаторічні: посадка й догляд, як зібрати насіння на розсаду

   
Чорнобривці багаторічні: посадка й догляд, як зібрати насіння на розсаду Як відомо, квіти прикрашають будь-який сад, вони створюють атмосферу затишку і краси, дарують приємний аромат і гарний настрій. Не є винятком чорнобривці, посадка і догляд за якими будуть темою подальшої розмови, також як скажімо зібрати насіння на розсаду чорнобривців.