Народна медицина

 
 

Астильба - догляд восени, підготовка до зими

   
Астильба - догляд восени, підготовка до зими Все частіше на дачах і присадибних ділянках можна зустріти красивий чагарник, який буквально приковує погляд пишною розсипом невибагливих квітів різних відтінків бузкового, фіолетового, червоного, білого і кремового. Тим і приваблює він дачників і ландшафтних дизайнерів, що зберігає свої декоративні якості аж до настання холодів. Що це за кущ? Це астильба, уродженка Азії, яку ще можна зустріти і в північних частинах американського континенту. Незважаючи на те, що цей чагарник легко переносить холод, все ж потрібно знати, як підготувати астильбу до зими. Які особливості догляду за нею восени? Вирощування астильба в саду ми вже розглядали раніше, але ось що потрібно робити восени для куща астильба, підготовка до зими рослини в чому полягає ще не говорили. Настав час звернути увагу на це.

Трава адоніс - застосування та протипоказання, користь стародубки

   
Трава адоніс - застосування та протипоказання, користь стародубки Адоніс весняний, або як його ще називають, стародубка, горицвіт, відноситься до сімейства лютикова. Ця рослина має у своєму складі сильнодіючі речовини і вважається отруйним. Однак, незважаючи на це, його в народі називають серцевої травою. Чим стародубка заслужила таку славу? Справа в тому, що це рослина з успіхом застосовують для лікування серцевих захворювань і не тільки. При правильному застосуванні адоніс може надати сприятливий вплив на здоров'я людини. Давайте обговоримо, ніж корисна трава адоніс, застосування та протипоказання стародубки які.

Аїр болотний: застосування в народній медицині і для оформлення домашніх садових прудиков

   
Аїр болотний: застосування в народній медицині і для оформлення домашніх садових прудиков Аїр болотний застосування в народній медицині якого ми розглянемо сьогодні, також використовується любителями флори і для оформлення садових ділянок. Поговоримо і про це теж.

Адамове яблуко: лікувальні властивості і застосування

   
Адамове яблуко: лікувальні властивості і застосування
Адамове яблуко: лікувальні властивості і застосування Різні корисні фрукти і овочі ростуть в Росії. Ось хоч адамове яблуко, лікувальні властивості і застосування якого ми розглянемо сьогодні. Для початку, це зовсім і не яблуко. Цей плід за зовнішнім виглядом нагадує зелений апельсин, його шкірка у так званих пупиришках. Спочатку цей представник флори з'явився в Південній Америці, але поступово це дерево прижилося і в інших місцях з теплим кліматом, наприклад, в Середній Азії, а також у Криму.

Абрикос Фаворит: опис сорту, фото, відгуки, посадка і догляд

   
Абрикос Фаворит: опис сорту, фото, відгуки, посадка і доглядАбрикос Фаворит: опис сорту, фото, відгуки, посадка і догляд Присадибна ділянка – це відмінний простір для фантазії і різних експериментів. Адже на своїй землі можна виростити що завгодно – і розкішні квіти, і загадкові чагарники і різні плодові дерева. Але як вибрати варіант, який потрібен саме вам? Для цього варто довідатися трохи більше про особливості обраних рослин та окремих їх різновидів. Якщо ви живете в середній смузі, і мрієте виростити потужне деревце з смачними і ароматними плодами, зверніть свою увагу на абрикос Фаворит, наведемо опис сорту та його фото, а також уточнимо, що говорять відгуки про таке деревце, і якою повинна бути посадка і догляд за ним.

Абрикос Хабаровський: опис сорту, фото, відгуки, посадка і догляд

   
Абрикос Хабаровський: опис сорту, фото, відгуки, посадка і доглядАбрикос Хабаровський: опис сорту, фото, відгуки, посадка і догляд На своїй присадибній ділянці можна виростити самі різні дерева. Але особливий інтерес представляють собою плодові культури, які будуть радувати відмінним урожаєм. Одне з таких рослин – це абрикос. Плоди цього дерева не тільки володіють приємним смаком і насиченим ароматом, але і характеризуються безліччю корисних властивостей. У них міститься багато заліза і калію, вони приносять користь травній системі і стабілізують обмінні процеси. Але садівники часто опиняються перед непростим вибором: який сорт даного деревця краще виростити на своїй ділянці? Темою нашої сьогоднішньої розмови стане абрикос хабаровський, наведемо опис сорту та його фото, а також уточнимо відгуки про таке рослині і розберемося, якою повинна бути його посадка і догляд за ним.

Абрикос Кичигинский: опис сорту фото відгуки посадка і догляд

   
Абрикос Кичигинский: опис сорту фото відгуки посадка і догляд Виростити смачний і ароматний абрикос мріє практично кожен садівник. Поласувати соковитими фруктами з власного городу, не кажучи про різної консервації, приготовленої з цього плоду, бажає кожен власник дачної ділянки. Обов'язково посадіть фруктове дерево біля будинку, наприклад, абрикос кичигинский опис сорту фото відгуки посадка і догляд якого ми розглянемо.

Абрикос десертний опис сорту фото відгуки посадка і догляд

   
Абрикос десертний опис сорту фото відгуки посадка і догляд Вирощуванням абрикоса займаються в багатьох країнах, особливо з м'яким кліматом, але отримати урожай з цієї рослини можна і в вітчизняних умовах. Розглянемо абрикос десертний опис сорту фото відгуки посадка і догляд.

Айва японська - посадка й догляд в Підмосков'ї у відкритому грунті

   
Айва японська - посадка й догляд в Підмосков Ми звикли вважати айву виключно південним деревом. Але якщо вибрати потрібний сорт і забезпечити правильну посадку і догляд, то навіть у підмосковних садівників на ділянках може чудово прижитися це рослина. Тому сьогодні наша тема про те як вирощується японська айва (посадка і догляд) у відкритому ґрунті Підмосков'я.

Чим корисний кавун для жінок і чоловіків?

   
Чим корисний кавун для жінок і чоловіків? Свіжі овочі, фрукти і ягоди повинні бути в раціоні кожної людини. Вони є важливою складовою правильного і збалансованого харчування. Така їжа забезпечує нормальну роботу всіх відділів нашого організму, насичуючи його потрібними вітамінами, мінералами, клітковиною і корисними кислотами. Тому влітку і восени потрібно постаратися: овочі, фрукти і ягоди повинні в цей час бути на столі щодня і в достатній кількості. Однією з найпопулярніших ягід є кавун. Давайте пригадаємо разом, чим корисний кавун для жінок і чоловіків.