Народна медицина

 
 

ВІЛ знайомства для створення сім'ї

   
ВІЛ знайомства для створення сім Бажання любити і бути коханими притаманне кожному з нас. ВІЛ-інфіковані люди не є винятком. Ним може бути навіть більше, ніж іншим, необхідні увага і турбота, відчуття поруч спорідненої душі, яка все зрозуміє, не засудить і завжди буде поруч. Якщо ж він чи вона має такі ж проблеми зі здоров'ям, то з будь-якими переживаннями і тривогами легше впоратися разом.

Злі, заздрісні люди - як захиститися, як позбутися?

   
Злі, заздрісні люди - як захиститися, як позбутися? Заздрість – небезпечне почуття, причому воно завдає шкоди як завистнику, так і людині, на якого спрямовано. У Біблії сказано: «Заздрість – гниль для кісток». Що це означає? На духовному рівні це почуття руйнує енергетику людини, викликаючи тим самим навіть фізичні захворювання і негативні події в житті. Як захистити своїх рідних і себе від заздрісних людей? Потрібні амулети і обереги?

Як подолати сором'язливість і невпевненість в собі?

   
Як подолати сором Комунікація – це найважливіша складова частина життя кожної людини. Але при цьому далеко не всі люди з великим задоволенням спілкуються з оточуючими. Багато в чому це пояснюється темпераментом, адже як вже давно з'ясували психологи, характер людини безпосередньо залежить від його психотипу. Але в деяких випадках проблеми у спілкуванні – це наслідок якихось внутрішніх комплексів і страхів. Давайте поговоримо про те як подолати сором'язливість і невпевненість в собі.

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди, поради

   
Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди, поради У кожній родині періодично відбуваються конфлікти і непорозуміння. По-іншому просто не буває. Але в деяких випадках партнери вважають за краще не вирішувати накопичені непорозуміння, а закривати на них очі і впритул не помічати. Це загрожує виникненням глибокого конфлікту, впоратися з яким непросто. Саме в такі життєві періоди чоловіки часто вирішуються на пошук зв'язки на стороні, що може призвести до закономірного розлучення. А жінки в свою чергу замислюються, як розлучити чоловіка з коханкою назавжди. Ну що ж, спробуємо дати деякі поради, щоб цей захід було максимально успішним.

Ручний дитина в рік, що робити?

   
Ручний дитина в рік, що робити? Якщо розмірковувати на тему моралі і моральності, то зрада подружжя неприйнятна і засуджується суспільством. Однак життя диктує свої правила і можуть скластися різні обставини, коли він або вона вирішується на адюльтер. Найчастіше це трапляється, коли люди давно живуть разом і почуття охололи. Багатьох від розставання утримують діти, когось звичка і небажання щось змінювати у звичному житті.

Як побороти ревнощі до чоловіка і недовіра?

   
Як побороти ревнощі до чоловіка і недовіра? Як побороти ревнощі і недовіру до чоловіка? Як відомо, ревнощі є негативним почуттям, вона виникає на тлі нестачі уваги з боку коханої людини. Не з-за нього одного, звичайно... Конфліктні ситуації в сім'ї найчастіше пов'язані з ревнощами, варто поговорити про те, які причини можуть викликати це почуття.

Заміжня жінка шукає одруженого коханця: чому? Чого їй не вистачає?

   
Заміжня жінка шукає одруженого коханця: чому? Чого їй не вистачає? Важко зрозуміти мотивацію вчинків іншої людини і визначити, як на них реагувати. Але в деяких випадках доводиться приймати якесь рішення, і воно повинно бути дійсно правильним, так як від нього може залежати життя. Звичайно ж, для вирішення серйозних проблем у відносинах краще звернутися до хорошого психолога. Але насправді, таких фахівців досить складно знайти, а в невеликих населених пунктах їх може і взагалі не бути. Так в життя багатьох сімей часто виникає така проблема, що заміжня шукає одруженого коханця: поговоримо, чому це відбувається? Чого не вистачає жінці?

Чому чоловік не хоче другої дитини? Що робити?

   
Чому чоловік не хоче другої дитини? Що робити? Кожній людині хочеться бути щасливим. Але мало хто може чітко сформулювати своє уявлення про щастя, життєвий комфорт і ідеального життя. Хоча в питанні стосунків між чоловіком і жінкою все значно простіше. Часто дівчата ще з юнацтва малюють собі ідеальну модель чоловіки і намагаються підібрати кандидата в чоловіки під неї. Але таке прагнення до вигаданого ідеалу є утопією. Для того щоб сімейне життя було щасливим, доведеться постаратися. Давайте спробуємо відкрити секрет довгих і щасливих сімейних відносин. Звичайно, такий секрет не один...