Народна медицина

 
 

Передчасне статеве дозрівання у хлопчиків і дівчаток

   
Передчасне статеве дозрівання у хлопчиків і дівчаток Гормони – це дивовижні речовини. Вони продукуються в багатьох куточках нашого організму і виконують безліч найрізноманітніших функцій, активізуючи, регулюючи і співвідносячи між собою різні процеси життєдіяльності. Так саме гормони впливають на статеве дозрівання, яке в нормі відбувається в підлітковому віці – у дванадцять-шістнадцять років. Але іноді їх вироблення порушується, що, безумовно, позначається на виникненні вторинних статевих ознак. Якщо вони з'являються раніше встановленого часу, відбувається передчасне статеве дозрівання у хлопчиків або дівчаток. Обговоримо особливості такого порушення трохи більш докладно.

На 30 тижні вагітності можна займатися сексом?

   
На 30 тижні вагітності можна займатися сексом? Якщо подружня пара чекає дитину, то як їм вирішувати проблеми сексу?! Зрозуміло, що на ранніх термінах проблеми немає. Секс у цей час можливий майже без особливих обмежень. Але, що робити, коли термін вже великий. Сьогодні ми пропонуємо обговорити проблему, як слід ставитися до сексу на 30-му тижні вагітності.

Як підвищити лібідо у жінок швидко: препарати, народними засобами

   
Як підвищити лібідо у жінок швидко: препарати, народними засобами Сексуальний потяг – одне з найважливіших умов нормальних гармонійних статевих відносин між чоловіком і жінкою. На жаль, вона іноді зникає, що обумовлено різними причинами. У 80% жінок, що зазнають проблеми з статевим потягом, відсутність такого викликано психологічними факторами. Це банальна втома, депресія (у тому числі і післяпологова), неприязнь до партнера внаслідок сварки або після зради. Крім психологічних причин, існують фізіологічні фактори: захворювання серцево-судинної системи, гормональні та ендокринні збої, сечостатеві інфекції та запалення. Статевий потяг у жінок знижується також і в період менопаузи.

Чому розмір не має значення: 6 головних причин

   
Чому розмір не має значення: 6 головних причин До сексу у людей завжди був підвищений інтерес. Навіть у часи різних сексуальних заборон люди приділяли величезну увагу статевої близькості. Та й як інакше? Адже саме сексуальна близькість, що б там не говорили про близькості духовної (її теж не слід скидати з рахунків), є тією сполучною ланкою, тим надзвичайно міцним цементом, який прив'язує жінку до чоловіка і чоловіка до жінки.

Нерегулярне статеве життя, наслідки у жінок і чоловіків

   
Нерегулярне статеве життя, наслідки у жінок і чоловіків Сексуальне життя не менш важлива духовної складової любовних стосунків двох людей. Обмеження, а тим більш тривала відсутність сексуальних відносин, робить негативний вплив на фізичне здоров'я і психологічний стан представників обох статей.

Безладні статеві зв'язки, причини, норма це

   
Безладні статеві зв Кожен з нас бачить себе істотою високого інтелекту, цивілізованим, соціально розвиненим. При цьому існує думка, що сексуальна розкутість, виражає себе в безлічі різного роду статевих контактах – це досвід, який необхідний для побудови щасливого майбутнього життя, в тому числі сімейного. Дошлюбні зв'язки давно приймаються як норма, а часта зміна партнерів, як умудренность.

Зміна статевого партнера, інфекції, наслідки

   
Зміна статевого партнера, інфекції, наслідки Далеко не кожна сучасна людина починає статеве життя, вступаючи в шлюбні відносини. Як правило, молодь віддає перевагу інтимні зв'язки задовго до появи постійного партнера – чоловіка. При цьому не всі знають, до чого може призвести часта зміна статевого партнера, інфекції та наслідки після якої бувають досить неприємними.

Порушення еякуляції (сім'явиверження) у чоловіків, причини, симптоми, лікування

   
Порушення еякуляції (сім У чоловічому організмі нерідко проявляється сексуальна дисфункція. Вона виражається у вигляді систематичного або разового розлади еякуляції. На жаль, далеко не всі прагнуть обговорити цю проблему з лікарями-спеціалістами, а замість цього мовчки терплять і переживають, що ще більше погіршує ситуацію. Насправді, порушення еякуляції у чоловіків – актуальна тема в сучасному суспільстві. Поговоримо про неї на цій сторінці www.mednarodna.com.ua.

Гінекомастія у чоловіків - лікування, операція, народні засоби в домашніх умовах

   
Гінекомастія у чоловіків - лікування, операція, народні засоби в домашніх умовах Деякі симптоми, які свідчать про порушення діяльності органів та систем, не варто ні в якому разі не залишати без уваги. Так досить серйозним проявом деяких гормональних недуг і хвороб обмінних процесів у чоловіків є гінекомастія. Це захворювання проявляється одна або двобічним збільшенням розміру молочної залози та вимагає правильної своєчасної корекції під наглядом ряду фахівців. Отже, темою нашої сьогоднішньої розмови на цій сторінці www.mednarodna.com.ua стане гінекомастія у чоловіків, лікування народними засобами, медикаментами, хірургічним шляхом, коли необхідна операція.

Зниження лібідо в чоловіків та жінок, причини, лікування

   
Зниження лібідо в чоловіків та жінок, причини, лікування Під зниженим лібідо розуміють такий розлад статевої функції, при якому спостерігається зниження природного сексуального потягу до протилежної статі. Дане порушення має різні причини і дуже негативно впливає на відносини між партнерами, порушуючи їх регулярне статеве життя.