Народна медицина

 
 

Як починається вітрянка у дітей: перші ознаки, лікування

   
Як починається вітрянка у дітей: перші ознаки, лікування Вітрянку (вітряну віспу) відносять до найбільш поширених захворювань у дітей. Хворобу викликає вірус герпесу 3 типу - Герпес Зостер, який поширюється повітряно-крапельним шляхом (звідси й назва хвороби) від хворої дитини до здорової.

Запалення грудної залози у жінок, симптоми, лікування

   
Запалення грудної залози у жінок, симптоми, лікування Запалення грудної залози у жінок при годуванні дитини – досить часта проблема. Як вберегтися від цього захворювання і які відомі фактори ризику? Поговоримо зараз.

Синдром підвищеної збудливості у немовлят

   
Синдром підвищеної збудливості у немовлят СНРВ - синдром підвищеної нервово-рефлекторної збудливості, являє собою неврологічне порушення, яке досить часто зустрічається у малюків першого року життя, особливо до 3-х місячного віку. Такі діти неспокійні, мало сплять, погано засинають і мляво смокчуть груди. Вони часто здригаються, турбуються і плачуть від будь-якого дотику, їх буває важко заспокоїти.

Запалення маткових труб, симптоми і лікування

   
Запалення маткових труб, симптоми і лікування Медичне назва запального процесу в маткових (фаллопієвих) трубах – сальпінгіт. Це поширене гінекологічне захворювання є одним з факторів жіночого безпліддя. Основною причиною запалення є діяльність хвороботворних бактерій: стрептококів, стафілококів або мікоплазми. Іншою причиною називають хламідіоз, хвороба гонорею та інші ЗПСШ.

Підвищена нервова збудливість у дитини

   
Підвищена нервова збудливість у дитини Відхилення у поведінці, пов'язані з надмірною активністю, нервовою збудливістю нерідко спостерігається у маленьких дітей і підлітків, найчастіше у хлопчиків. Це змушує батьків звертатися за допомогою до педіатрів, сімейних лікарів, дитячих психологів і невропатологів.

Запальні захворювання суглобів у дітей

   

Запалення тонкого кишечнику, симптоми й лікування, народні засоби

   
Запалення тонкого кишечнику, симптоми й лікування, народні засоби Тонкий кишечник поділяється на три умовних ділянки: дванадцятипалу, клубову і худу кишку. З різних причин у цих ділянках можуть виникати запальні процеси. Частіше це пов'язано з порушенням харчування, хоча можуть бути і інші причини. Якщо запалюється дванадцятипала кишка, патологічний процес називається дуоденіт. Запалення тонкої кишки – эюнит, а клубової – ілеїт.

Внутрішньочерепна гіпертензія у дітей та дорослих

   
Внутрішньочерепна гіпертензія у дітей та дорослих Мало хто знає, але в нашому організмі підтримується постійний тиск, пов'язаний з циркуляцією крові та інших рідин в органах і системах. І будь-яке порушення його показників може негативно позначатися на самопочутті, ставати причиною появи різних неприємних симптомів і навіть серйозних проблем зі здоров'ям. Так головний мозок людини знаходиться не просто в черепній коробці, його оточує ще і ліквор (або цереброспінальна рідина). Надаване ліквором тиск класифікується медиками, як внутрішньочерепний тиск. А його підвищення призводить до розвитку внутрішньочерепної гіпертензії. Темою нашої сьогоднішньої розмови стане внутрішньочерепна гіпертензія у дітей та внутрішньочерепна гіпертензія у дорослих.

Запалення очного нерва, симптоми і лікування

   
Запалення очного нерва, симптоми і лікування Нервова система людини являє собою досить складну багаторівневу сукупність ряду нервових структур. Її частинки знаходяться у всіх куточках організму, вони тісно пов'язані між собою і управляються головним, а також спинним мозком. В ряді випадків агресивна дія на організм може призводити до запалення нервів. Таке патологічні стан вимагає до себе пильної уваги і адекватного комплексного лікування під наглядом невропатолога. Одним з досить серйозних станів такого типу можна віднести запалення очного нерва, симптоми і лікування якого ми розглянемо зараз трохи більш докладно.

Виділення з неприємним запахом у жінок, причини, лікування

   
Виділення з неприємним запахом у жінок, причини, лікування Піхвові виділення у жінок, так звані білі – явище фізіологічне і, в більшості випадків, не пов'язане з патологічними процесами. Білі виробляються організмом так само, як слина, сльози, шлунковий секрет і т. п. Такі виділення зазвичай мізерні, білого кольору або зі злегка прозорі, не мають ніякого неприємного запаху.