Народна медицина

 
 

Настоянка з калини на горілці – рецепт, корисні властивості

   
Настоянка з калини на горілці – рецепт, корисні властивості Непоганий спосіб зберегти плоди калини – настояти на горілці. Як готується настоянка калини на горілці, корисні властивості її які, які особливості приготування, показання до прийому та протипоказання до застосування?

Як починається вітрянка у дітей: перші ознаки, лікування

   
Як починається вітрянка у дітей: перші ознаки, лікування Вітрянку (вітряну віспу) відносять до найбільш поширених захворювань у дітей. Хворобу викликає вірус герпесу 3 типу - Герпес Зостер, який поширюється повітряно-крапельним шляхом (звідси й назва хвороби) від хворої дитини до здорової.

Лікування горла народними засобами в домашніх умовах

   
Лікування горла народними засобами в домашніх умовах З настанням холодів у дільничних терапевтів збільшуються обсяги роботи. Адже величезна кількість людей у такий період стикається зі звичайною застудою і гострими респіраторними вірусними захворюваннями. Вони мають подібну симптоматику, і викликають помітний дискомфорт у хворого. Але при розвитку таких хвороб зовсім не обов'язково скуповувати пів аптеки, цілком можна обійтися засобами альтернативної медицини. Давайте уточнимо, як проводити лікування горла народними засобами будинку.

Оман при затримці місячних: відгуки, як приймати

   
Оман при затримці місячних: відгуки, як приймати Регулярним циклом може похвалитися не кожна дівчина – згубний вплив стресів, несприятливої екологічної ситуації і зміни гормонального фону часто призводять до його порушень. Якщо ж настає затримка, це для багатьох пов'язане з переживаннями та безліччю незручностей. Деякі жінки, щоб викликати менструацію, вдаються до різних способів. Ми говорили про те, чим корисна борова матка при аменореї, відгуки використовують її приводили. Але це рослина не єдине, яке може допомогти. Ще одним з них може бути трава оман з сімейства айстрових. Давайте поговоримо про те, як пити оман при затримці, відгуки про нього наведемо, і як його правильно приймати уточнимо.

Верхній заворот колінного суглоба розширено, лікування

   
Верхній заворот колінного суглоба розширено, лікування Найбільшою суглобової синовіальної сумкою в коліні є надколінна сполучна бурса. Вона розташована над верхнім полюсом надколінка і має найменування верхнього завороту. Надколінна бурса виконує важливу функцію – за її допомогою відбувається амортизація ударів та інших впливів на коліно.

Лікування профілактика виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки

   
Лікування профілактика виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки Деякі захворювання зустрічаються у людей статистично значно частіше, ніж інші. Багато в чому подібна картина пояснюється особливостями способу життя сучасної людини. Адже величезна кількість людей середнього працездатного віку страждає від надмірної ваги, проблем із зором, порушень діяльності ШЛУНКОВО-кишкового тракту, геморою і синдрому хронічної втоми. Одним з досить поширених захворювань можна віднести і виразкові ураження органів травного тракту. Темою нашої сьогоднішньої розмови стане лікування та профілактика виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки.

Вилікувати гайморит в домашніх умовах народними засобами

   
Вилікувати гайморит в домашніх умовах народними засобами Недолікований грип та інші інфекційні хвороби можуть ускладнюватися різними станами, що несуть загрозу здоров'ю. При своєчасному виявленні і правильної терапії такі захворювання цілком піддаються корекції, в тому числі і за допомогою методів альтернативної медицини. До одним з найбільш поширених ускладнень ГРВІ відносять гайморит – запальне ураження верхньощелепної додатковій носової пазухи. Така хвороба супроводжується вираженим порушенням самопочуття, у тому числі закладеністю носа і головним болем. Давайте уточнимо, як вилікувати гайморит народними засобами.

Ектропіон і энтропион нижнього століття, симптоми і лікування

   
Ектропіон і энтропион нижнього століття, симптоми і лікування Коли, з певних причин, очне повіку вивертається назовні, а його край опускається, говорять про такої патології, як ектропіон. При наявності даного захворювання відбувається втрата очної рідини, від чого порушується нормальне зволоження очі, починається запалення - розвивається кон'юнктивіт. До речі, ми недавно говорили про захворювання ектропіон шийки матки, де також йшлося про вивертання, але покриття каналу на виворіт.

Мастит у матері-годувальниці: симптоми і лікування в домашніх умовах

   
Мастит у матері-годувальниці: симптоми і лікування в домашніх умовах
Мастит у матері-годувальниці: симптоми і лікування в домашніх умовах Коли в родині з'являється дитина, все життя новоспечених батьків повністю змінюється. Адже вони тепер зовсім не належать собі, і повинні постійно підлаштовуватися під потреби дитини. І особливо важко доводиться мамі: їй потрібно не тільки увійти в один ритм з малюком і звикнути до нього, але і організувати догляд за немовлям, та забезпечити повноцінне грудне вигодовування. І на цьому етапі багато жінок стикаються з різними труднощами. Наприклад, можливі захворювання молочної залози. Одне з них – це мастит у матері, яка годує груддю, лікування в домашніх умовах якого обговоримо, а також симптоми такого порушення.

Болять стопи ніг: що робити, як лікувати, причини, народні засоби

   
Болять стопи ніг: що робити, як лікувати, причини, народні засоби Що робити, якщо болять стопи ніг, як лікувати їх? А може треба лікувати не стопи, а щось інше в організмі? Які причини болю? Допоможуть в лікуванні народні засоби, а головне, коли слід звертатися до лікаря? Поговоримо докладніше про це сьогодні.