Народна медицина

 
 

Лікування горла народними засобами в домашніх умовах

   
Лікування горла народними засобами в домашніх умовах З настанням холодів у дільничних терапевтів збільшуються обсяги роботи. Адже величезна кількість людей у такий період стикається зі звичайною застудою і гострими респіраторними вірусними захворюваннями. Вони мають подібну симптоматику, і викликають помітний дискомфорт у хворого. Але при розвитку таких хвороб зовсім не обов'язково скуповувати пів аптеки, цілком можна обійтися засобами альтернативної медицини. Давайте уточнимо, як проводити лікування горла народними засобами будинку.

Вилікувати гайморит в домашніх умовах народними засобами

   
Вилікувати гайморит в домашніх умовах народними засобами Недолікований грип та інші інфекційні хвороби можуть ускладнюватися різними станами, що несуть загрозу здоров'ю. При своєчасному виявленні і правильної терапії такі захворювання цілком піддаються корекції, в тому числі і за допомогою методів альтернативної медицини. До одним з найбільш поширених ускладнень ГРВІ відносять гайморит – запальне ураження верхньощелепної додатковій носової пазухи. Така хвороба супроводжується вираженим порушенням самопочуття, у тому числі закладеністю носа і головним болем. Давайте уточнимо, як вилікувати гайморит народними засобами.

Чим полоскати горло при болю в горлі? А вагітним?

   
Чим полоскати горло при болю в горлі? А вагітним? Патологія ЛОР-органів дуже часто проявляє себе больовим синдромом, який доставляє масу турбот пацієнтам. Виникає цілком очевидне запитання: чим полоскати горло при болю? А вагітним?

Льодяники від болю в горлі для дітей і при вагітності

   
Льодяники від болю в горлі для дітей і при вагітності Напередодні холодної пори року дуже важливо вберегтися від простудних захворювань. Що віддати перевагу, розчини для полоскання або льодяники від болю в горлі для дітей і при вагітності? Що володіє максимальною ефективністю і до того ж не принесе шкоди?

Білі виділення з грудних залоз при натисканні, причини

   
Білі виділення з грудних залоз при натисканні, причини Періодично кожна людина стикається з різними порушеннями самопочуття. Але далеко не всі вони потребують негайної консультації з лікарем і цілком можуть усуватися в домашніх умовах. Однак існують симптоми, які ні в якому разі не можна залишати без уваги, навіть, якщо вони не супроводжуються вираженим нездужанням. Це стосується і стану молочної залози у жінок, адже порушення її структури, біль при пальпації, затвердіння і виділення можуть бути симптомами серйозної хвороби. Темою нашої сьогоднішньої розмови стануть білі виділення з грудних залоз при натисканні, обговоримо можливі причини такого явища.

Гіпертригліцеридемія: симптоми, лікування, причини

   
Гіпертригліцеридемія: симптоми, лікування, причини Тема сьогоднішнього розгляду «Гіпертригліцеридемія: симптоми, лікування, причини, класифікація захворювання». Заходи профілактики цієї патології розглянемо докладно.

Свічки від геморою недорогі та ефективні, ціна

   
Свічки від геморою недорогі та ефективні, ціна Спосіб життя сучасної людини найчастіше не залишає можливості для регулярних фізичних навантажень. Ми проводимо багато часу на роботі, а вдома краще повалятися перед телевізором, посидіти перед комп'ютером або просто зайнятися своїми справами. Але малорухливий спосіб життя, на жаль, зовсім не корисний для нашого організму, і може сприяти розвитку різних захворювань. Один з таких неприємних недуг – це геморой. Терапія цього стану має бути комплексною, і важливу роль відіграє застосування місцевих засобів – кремів, мазей і свічок. Давайте уточнимо, які існують свічки від геморою недорогі та ефективні, яка ціна їх.

Грибок стопи: лікування, препарати недорогі та ефективні

   
Грибок стопи: лікування, препарати недорогі та ефективні Грибкові захворювання – це досить поширена проблема серед сучасних людей. Адже багато з нас мають знижений імунітет, а саме цей фактор сприяє активному розмноженню різних агресивних часток (вірусів, бактерій, грибків) і розвитку різних хвороб. Грибки можуть атакувати різні частини нашого організму, і досить часто їх мішенню стає шкіра стоп. Такі захворювання вимагають тривалого і спрямованого лікування під наглядом кваліфікованого дерматолога. Уточнимо, як усунути грибок стопи: лікування, препарати недорогі, але ефективні розглянемо.

Грибок нігтів на руках: лікування, препарати недорогі та ефективні

   
Грибок нігтів на руках: лікування, препарати недорогі та ефективні Грибкові захворювання – це досить поширена проблема серед сучасних людей. Адже такі хвороби часто виникають при зниженні імунітету, багато хворі довго ігнорують їх неприємні симптоми або лікуються самостійно, без візиту до лікаря. Грибкові хвороби часто вражають стопи і нігті на ногах – цьому сприяє легкість шляхів передачі захворювання (у ванні, басейні, душі тощо). Але іноді такі захворювання атакують і руки. Давайте уточнимо що робити, якщо ви підозрюєте у себе грибок нігтів: лікування, препарати недорогі, але ефективні розглянемо.

Як лікувати глаукому очі, профілактика

   
Як лікувати глаукому очі, профілактика Величезна кількість людей зрілого віку стикаються з проблемою зниження гостроти зору. Подібна симптоматика може пояснюватися впливом багатьох факторів, і один з них – це підвищений внутрішньоочний тиск. Такий патологічний стан лікарі класифікують як глаукому. Відсутність своєчасної діагностики і адекватної корекції даної хвороби загрожує настанням сліпоти, тому інформація про те, як лікувати глаукому очей, і чи можлива профілактика глаукоми очі, вкрай важлива для всіх верств населення.