Народна медицина

 
 
» » » Медова вода натщесерце: плюси і мінуси, відгуки

Медова вода натщесерце: плюси і мінуси, відгуки

  
Медова вода натщесерце: плюси і мінуси, відгуки Напевно, кожен чув про користь продуктів бджільництва. Ці природні речовини є настільки унікальними, що їх хімічний склад не можна повністю відтворити ні в одній навіть суперсучасної лабораторії. Навіть звичайний прийом їх в їжу допомагає підтримувати здоров'я і поліпшити імунітет. А при правильному використанні продукти бджільництва можуть стати справжніми ліками для терапії багатьох, навіть досить складних захворювань. Так звичайний розчин меду володіє багатьма цілющими властивостями. Давайте уточнимо, як може використовуватися медова вода натщесерце, розглянемо яка від неї користь і шкоду можливі, а ще наведемо відгуки про неї.

Медова вода – це просте ліки, для приготування якого потрібно просто розвести чайну ложечку якісного меду в одній склянці сирої води. В результаті ви отримаєте тридцятивідсотковий розчин меду, який, як стверджують фахівці, має унікальний склад, схожий зі складом плазми крові. Такий продукт засвоюється нашим тілом дуже швидко на всі сто відсотків. Щоб медова вода принесла лише користь, її приймають з ранку на голодний шлунок, за півгодини-годину до сніданку.

Медова вода - плюси і мінуси

Плюси прийому медової води

Розчин меду відмінно чистить організм, сприяючи виведенню з нього різних шкідливих шлаків і токсинів. Його використання допомагає на порядок поліпшити діяльність печінки і стимулювати її активність.
Прийом медової води чудово нормалізує функції травного тракту в цілому. Такий напій активізує роботу кишечника і чистить його від «завалів» - калових каменів.
Крім того медовий розчин допомагає корекції дисбактеріозу. Його прийом дозволить позбутися від неприємних симптомів такої хвороби: надмірного газоутворення, дискомфорту і навіть болю, порушень стільця і пр.

Ранковий прийом медової води активізує діяльність ШКТ, підшлункової залози та селезінки.

Прийом медової води позитивно позначається і на діяльності нервової системи. Таке питво допомагає справлятися зі стресами, заспокоїтися і відновитися після перенесених нервових потрясінь. Його радять приймати після серйозних навантажень, причому, як фізичних, так і розумових.

Медовий розчин має досить виражену протигрибкову, антибактеріальну та протимікробну дію. Крім того є дані, що він сприяє вигнанню з організму різних паразитів, відповідно, допомагає впоратися з глистовими інвазіями і попередити їх виникнення.

Медовий розчин позитивно позначається на здоров'ї слизових оболонок ротової порожнини і горла. Якщо приймати його теплим, він допоможе усунути хворобливі відчуття, дискомфорт, печіння, нейтралізувати запалення і кашель.

Прийом медової води корисний і для серця, і для судин. Такий напій підтримує водно-сольовий баланс на нормальному рівні, сприяє стабілізації показників артеріального тиску і виводить з організму «поганий» холестерин.

Медовий розчин чудово позначається на активності обмінних процесів. Відповідно, його споживання стимулює спалювання жиру (при відповідному раціоні харчування) і допомагає позбавитися від зайвої ваги. Саме тому розчин меду частенько радять використовувати в боротьбі з ожирінням.

Є дані, що систематичний прийом медової води допомагає вилікувати хронічні захворювання дихальних шляхів – нежить і бронхіти. Також багатьом користувачам такий напій допоміг впоратися з дитячим енурезом.

Систематичний прийом медової води позитивно позначається на загальному зовнішньому вигляді, на стані шкіри і волосся.

Кому небезпечна медова вода, мінуси її прийому які?

Незважаючи на всю корисність такого напою, в деяких ситуаціях він може нанести шкоду здоров'ю. Певним категоріям населення його приймати категорично не рекомендується. Так медова вода не підходить людям, що страждають від ниркової або серцевої недостатності. Її не варто пити хворим на цукровий діабет і тим, у кого спостерігається індивідуальна непереносимість продуктів бджільництва, простіше кажучи, алергія.

Що кажуть люди, ким приймалася медова вода, відгуки про неї?

Існує досить багато різних відгуків про використання медової води в оздоровчих і лікувальних цілях.

Так користувач Ірина стверджує, що прийом такого напою допоміг їй забути про головний біль і неприємні відчуття в області серця.
А дівчина Поля говорить, що медова вода, випита натщесерце, викликає у неї неприємну важкість у шлунку. Але, навіть незважаючи на таку неприємну симптоматику, прийом такого пиття очистив шкіру і додав енергії.
Користувач Анжела каже, що прийом теплої води з медом натщесерце допоміг їй нормалізувати роботу кишечника, омолодити і оздоровити організм у цілому, поліпшити стан шкіри і впоратися з неприємними симптомами хронічного панкреатиту та холециститу.

Серед негативних відгуків про прийом медової води зустрічаються скарги на те, що в перший час споживання такого напою обсяги талії трохи збільшуються. З-за цього багато припиняють використовувати медовий напій. Але насправді, трохи пізніше активна очищення ШКТ призводить до зменшення ваги і талії.

Таким чином, при відсутності протипоказань медова вода може стати відмінною знахідкою для всіх людей. Вона надає відмінний омолоджуючий і оздоровчий вплив і навіть допомагає вирішити деякі проблеми зі здоров'ям.

Катерина, www.mednarodna.com.ua