Народна медицина

 
 
» » ВІЛ знайомства для створення сім'ї

ВІЛ знайомства для створення сім'ї

  
ВІЛ знайомства для створення сім Бажання любити і бути коханими притаманне кожному з нас. ВІЛ-інфіковані люди не є винятком. Ним може бути навіть більше, ніж іншим, необхідні увага і турбота, відчуття поруч спорідненої душі, яка все зрозуміє, не засудить і завжди буде поруч. Якщо ж він чи вона має такі ж проблеми зі здоров'ям, то з будь-якими переживаннями і тривогами легше впоратися разом.

Для людей з ВІЛ є не так багато можливостей спілкуватися з такими ж, як вони. Не так багато місць, де вони можуть познайомитися, зустрічатися, будувати плани на життя, ностальгувати про минуле. Однак вони є і ми про них сьогодні поговоримо.

Сьогодні ми поговоримо про віл знайомства для створення сім'ї. Дізнаємося, де можна познайомитися і знайти партнера для життя.

ВІЛ-інфекція в Росії – дані статистики

Згідно зі статистичними дослідженнями, кількість інфікованих у світі не знижується, а, навпаки, збільшується щороку. Так, за останні два десятки років їх кількість збільшилася в два рази, склавши 40 млн осіб.

В нашій країні також відбувається постійне збільшення їх числа. Найсумнішим є те, що переважна більшість інфікованих – це молоді люди репродуктивного віку від 16 до 30 років. Ще зовсім недавно цю групу становили здебільшого особи чоловічої статі. Однак починаючи з 2005 р, постійно збільшується кількість інфікованих молодих жінок.

На жаль, у суспільстві ще існують різні забобони по відношенню до таких людей. Дуже багато хто, почувши про наявність вірусу імунодефіциту у знайомого, приятеля, друга або родича, повністю припиняють контакти з ним, прирікаючи на самотність, залишаючи один на один з хворобою. Хоча давно вже доведено, що заразитися ВІЛ при звичайному побутовому контакті не можна. Тому це дика і не справедлива позиція.

Соціалізація інфікованих віл знайомства

Люди з ВІЛ нічим не відрізняються від інших, багато їх них також цікаві і романтичні. Тільки, може бути на якості їх особистості лежить відбиток глибокого внутрішнього драматизму. Вони дуже потребують партнера, який їх зрозуміє і не осудить. З яким можна поговорити по душам, спокійно обговорити проблеми пов'язані з хворобою. Ну, а хто може краще зрозуміти людину з ВІЛ, як не такий же інфікований?

Тому і люди шукають способи і можливості познайомитися, знайти друга, партнера для життя, з такою ж проблемою.

Оскільки в нашому суспільстві через страх опинитися в повній ізоляції, не прийнято відкрито говорити про своєму захворюванні, багато ВІЛ-позитивних навіть не уявляють, скільки навколо таких же, як вони. Проблема полягає в тому, як знайти один одного.

Де можна познайомитися?

СНІД-центри

Познайомитися з людиною, що має такий же діагноз, можна в СНІД-центрах. Дуже часто люди знайомляться прямо у черзі до лікаря - інфекціоніста. Розмови на загальну тему нерідко переростають у міцну дружбу. Нерідко тут знаходять собі друзів і навіть другу половинку для створення сім'ї.

Однак далеко не всі можуть знайомитися ось так відкрито, на очах у інших. Для сором'язливих існують групи взаємодопомоги ЛЖВС, де взаємодіють, спілкуються носії ВІЛ та хворі на Снід. Там теж можна знайти друзів, партнера для життя.

Такі групи створюються при СНІД-центрах та розклад їх роботи можна побачити на стенді в коридорі цього лікувального закладу. Прийти туди може будь-який пацієнт центру. У групі вже не так гостро відчувається самотність, можна говорити на будь-які хвилюючі теми, відкрито розмовляти про власний захворюванні. До того ж туди часто запрошують психологів, які також надають допомогу, зокрема, допомагають прийняти діагноз і навчитися жити з ним.

Соціальні мережі

Дуже багато знайомляться в соціальних мережах. Практично всі великі мережі мають зареєстровані групи, спільноти людей з проблемами ВІЛ та Снідом. Тут можна знайти друзів, поговорити про хвилюють проблеми, знайти потрібні статті, відеофайли на цікаву тематику.
Багато саме тут зустрічають друзів, знаходять свою другу половинку.

Також у мережі Інтернет можна легко знайти окремі форуми ЛЖВС. Тут познайомитися ще легше, так як практично всі вони мають окремі відгалуження по конкретних містах. Тут можна залишатися інкогніто, не боячись зустріти знайомого, який дізнається про вашу хворобу. А також можна зустріти споріднену душу, яка живе в одному з вами місті, навіть, може бути, по сусідству.

Сайти знайомств

У мережі дуже багато сайтів знайомств, спеціально призначених для людей з гепатитом, ВІЛ та Снідом. Тут ще простіше знайомитися і зустрітися в реальному житті. На таких сайтах можна знайти нових друзів, цілком реально зустріти майбутнього чоловіка або дружину.

Серйозні сайти, призначені для створення сім'ї, пропонують заповнити детальну анкету, де потрібно не тільки розповісти про себе, але відверто повідомити про інших своїх захворюваннях. Адже не секрет, що багато людей з ВІЛ, мають також і Гепатит С.

Сайти знайомств дають можливість позбутися від самотності, жити насиченим життям, зустрічатися з новими друзями, разом проводити час, подорожувати.

Віл-інфекція зовсім не вирок! Знайомства з віл-інфікованими для створення сім'ї цілком реальні. Якщо ви відчуваєте себе самотніми, якщо є проблеми зі спілкуванням, якщо хочете знайти нових друзів або зустріти любов, не опускайте руки і шукайте. Ну а цей текст, я сподіваюся, допоможе вам у цьому.

Світлана, www.mednarodna.com.ua