Народна медицина

 
 
» » Злі, заздрісні люди - як захиститися, як позбутися?

Злі, заздрісні люди - як захиститися, як позбутися?

  
Злі, заздрісні люди - як захиститися, як позбутися? Заздрість – небезпечне почуття, причому воно завдає шкоди як завистнику, так і людині, на якого спрямовано. У Біблії сказано: «Заздрість – гниль для кісток». Що це означає? На духовному рівні це почуття руйнує енергетику людини, викликаючи тим самим навіть фізичні захворювання і негативні події в житті. Як захистити своїх рідних і себе від заздрісних людей? Потрібні амулети і обереги?

Пристріт, псування і заздрість – в чому їх спорідненість?

Пристрітом називають ненавмисне вплив на людину, його енергетику. Наприклад, хтось випадково сказав щось на вашу адресу, не бажаючи заподіяти шкоду, але, сам того не підозрюючи, зробив це. Псування – це навмисне вплив на енергетику людини з метою нашкодити йому. Для здійснення цієї мети використовуються всілякі предмети і змови. А причому тут заздрість? Яке відношення вона має до псування і навроків?

Заздрячи, людина постійно прокручує в голові тяжкі думки, він хоче не тільки володіти тим, що має інший, але і в якійсь мірі бажає об'єкту своєї заздрості позбутися цих благ. Постійно спрямовуючи свої негативні думки успішної людини, він може посприяти руйнування його щастя і успіху. Особливо сильно відчувається негатив від людей, що володіють від природи потужною енергетикою. Виходить, що заздрість, що виходить від оточуючих, завдає той же шкода, що псування і пристріт. Як захистити себе від заздрісних людей?

Чому у вашому оточенні є заздрісники?

Відомий чоловік, Вадим Зеланд, автор серії книг «Трансерфінг реальності», говорить про те, що ми самі є відображенням того, що нас оточує. Зовнішній світ подібний до дзеркала, яке показує нам наші власні недоліки. За його словами, ми залучаємо в свою реальність те, чим наповнені наші думки.

Якщо у вашому оточенні багато заздрісників, значить, ви самі певною мірою таким і є. Лише змінивши власне ставлення до інших людей і їх успіхам, ви зможете усунути заздрісників зі своєї реальності. Не менш важливо не боятися чужої заздрості, а зберігати до неї нейтральне ставлення. Чим сильніше ваша реакція на те, що відбувається, тим більше таких ситуацій проявиться у вашому житті.

Ще один відомий езотерик, який досяг величезного успіху в житті, коли його запитали, як він справляється з заздрісниками і не боїться він нападу грабіжників, відповів: «У моєму житті таких людей просто немає». Знаєте, чому він так сказав? Тому що він знає все, що з нами відбувається, все, що ми маємо і з чим стикаємося, ми самі залучили в своє життя власними думками. Він не допускає думки про те, що в його житті, в його реальності, можуть перебувати заздрісні і злі люди.

Який висновок випливає з цього? Наповнюйте розум і свідомість добрими думками, вирощуйте позитивне мислення, тоді ваша реальність очиститься від присутності злих, заздрісних людей, подруг, колег, вони самі відсіються.

Як захиститися від заздрісних людей – поради психологів:

Хороші поради для вирішення цієї проблеми можна отримати і від психологів. Вони дають наступні рекомендації:

• Ніде, крім свого будинку, не хваліться успіхами чоловіка, дітей або власними досягненнями.
• Якщо ви відчуваєте на собі заздрісні погляди чи дізналися, що про вас кажуть, порадійте тому, що ваше життя краще, ніж у інших, і подякуйте за це Всесвіт або Бога, якщо ви в нього вірите.
• Заздрість з боку – це чудовий привід підвищити власну самооцінку.
• Постарайтеся максимально обмежити спілкування з недоброзичливими людьми.
• Кожен день давайте собі установку, що серед ваших колег і подруг є тільки добрі та приємні люди.
• Відчувши негативний вплив, який може проявитися в головного болю, подразнення, сильної втоми, прийміть душ, подумки уявляючи, як все недобре змивається з вас разом з мильною піною.

Допоможуть обереги або амулети?

Безсумнівно, більшості людей необхідно мати при собі якийсь предмет, який, як вони вважають, здатний захистити від лихого ока. Велику роль тут відіграє не сам оберіг або талісман, а віра в його захисну силу. Якщо людина впевнена, що шпилька його захищає, він з цією установкою йде на роботу, в магазин, у гості. Однак захищає його не шпилька, а його думки, налаштовані на позитив. Вони працюють подібно бар'єру, який не пропускає в його життя негативні обставини і поганий вплив ззовні.

Які обереги можна використовувати?

В якості захисту використовуйте все, що ви самі вважаєте дієвим (головне, бути впевненим в ефективності оберега). Хтось заколює шпильку на одязі в області серця. Причому, рекомендується придбати її в п'ятницю, приколоти, а кожен вечір знімати і дивитися на її кінчик. Якщо він потемнів, більше її носити не можна. Таку шпильку закопують у землю в розкритому вигляді.

Вважається, що будь-обереги і амулети червоного кольору володіють потужною захисною силою. Купіть в будинок оберіг і повісьте його над вхідними дверима. З собою можна носити червоний мішечок, в який кладуть по 3 щіпки вербени, конюшини, кропу і морської солі. Готовий мішечок потрібно взяти в руки і уявити, якою величезною силою він володіє. Завжди носіть його з собою.

Як позбутися від заздрісної подруги?

Це просто на перший погляд. Робіть наступного ро: не телефонуйте їй, внесіть її номер телефону в чорний список, не пишіть. Відмовтеся від зустрічей, не ходіть в гості. До себе не запрошуйте ні за яких обставин. Ви для неї завжди зайняті, у вас невідкладні справи. При випадковій зустрічі Ваш телефон у той час коли вона дзвонила був на беззвуке... Ви зайняті і поговорити колись. Ви передзвоните пізніше. Видаліть подругу з контактів.

Другий спосіб – прямо сказати, що ви більше не дружите.

Існує дуже багато способів, які можна взяти на озброєння для власного захисту від заздрісників і недоброзичливців. Головне-це віра в їх абсолютну ефективність. Очищайте думки від негативу, щоб ваше життя згодом очистилася від злих людей і поганих обставин.

Ольга Самойлова, www.mednarodna.com.ua