Народна медицина

 
 
» » Тенотен або Афобазол: що краще, сильніше, відгуки

Тенотен або Афобазол: що краще, сильніше, відгуки

  
Тенотен або Афобазол: що краще, сильніше, відгуки Багатьом відомі такі препарати як Тенотен і Афобазол - що краще з них сильніше діє?! Ось питання... Поговоримо про цих ліках зараз, відгуки, показання до застосування та протипоказання наведемо далі і думки фахівців.

Опис препаратів

Обидва фармсредства призначені для нормалізації діяльності нервової системи, але, тим не менш, вони не є аналогами. Афобазол належить групі анксіолітичних засобів і призначений для усунення підвищеної тривожності. Тенотен є гомеопатичним препаратом і володіє слабким седативним ефектом. Коротко зупинюся на кожному лікарському засобі.

Афобазол - фармакологічна дія

Препарат нормалізує електричну активність нервової системи за рахунок помірного придушення процесів биосинтезирования нейромедіаторів — хімічних посередників процесу передачі електричного імпульсу.

Прийом цього лікарського засобу сприяє нормалізації самопочуття, усунення надмірного почуття тривожності, покращує сон, пригнічує дратівливість, нормалізує колись знижені розумові здібності.

Через нормалізації нервової діяльності, препарат сприяє підвищенню фізичних здібностей, усуває деякі вегетативні розлади: підвищену пітливість, приводить в норму серцевий ритм, нормалізує дихальну функцію.

Максимальну вираженість терапевтичного дії ліків Афобазол слід очікувати не раніше ніж через місяць щоденного застосування. Крім цього, важливо розуміти, що дія препарату буде відчутним лише при наявності патологічних змін. На нормальну центральну нервову систему ліки просто не подіє.

Тенотен - фармакологічна дія

Гомеопатичний лікарський засіб, діюча речовина якого представлена так званими антитілами до білка S-100. Механізм дії цього фармсредства, як і більшості гомеопатичних препаратів, вивчений не повністю. Тим не менш, існують підстави вважати, що вплив кошти пов'язана з інактивацією нейромедіаторів, що пригнічує процеси збудження у нервовій тканині.

Застосування гомеопатичного засобу сприяє усуненню тривожності, нормалізації сну, поліпшенню настрою, придушення агресії. Крім цього препарат підвищує розумові здібності.

Афобазол - показання до застосування

Використання цього фармацевтичного кошти показано в наступних випадках:

• Передменструальний синдром;
• Порушення серцевого ритму;
• Алкогольна абстиненція;
• Неврастенії;
• Розлади адаптації;
• Порушення сну.

Крім того, дисциркуляторна енцефалопатія.

Тенотен - показання до застосування

Застосування гомеопатичного фармпрепарату Тенотен може бути корисним у таких випадках:

• Для поліпшення пам'яті;
• Для зниження тяги до наркотичних засобів;
• Неврози;
• Вегетосудинна дистонія;
• Для зменшення зони ішемічного пошкодження при інсультах;
• Астенічні стани;
• Для усунення наслідків травм нервової системи;
• Для зміцнення нервової системи;
• Депресії різної етіології.

Крім того, для нормалізації діяльності імунної системи.

Афобазол - протипоказання до застосування

Застосування препарату Афобазол протипоказане в наступних випадках:

• Вік менше 18 років;
• Лактація;
• Вагітність.

Крім того, індивідуальна непереносимість.

Тенотен - протипоказання до застосування

Прийом гомеопатичного засобу Тенотен протипоказаний у наступних випадках:

• Непереносимість галактози;
• Підвищена чутливість;
• Вагітність.

Крім того, лактація.

Тенотен або Афобазол - що сильніше? Особливості застосування

Гомеопатичні засоби визнаються ефективними далеко не всіма медичними фахівцями. Строго кажучи, жодна затверджена схема лікування того чи іншого захворювання не наказує призначення подібних лікарських засобів. Навіть викладання фармакології в медичних вузах обходить стороною це фармацевтичне напрямок.

Отже, далеко не кожен лікар буде призначати препарат Тенотен. Багато лікарів вважають його повністю неефективним, а ефект, який він виробляє, на їх думку, є так званий ефект плацебо (прийом пустушки).

Так це чи ні, достеменно невідомо. Тим не менш, в деяких випадках психотерапевти починають лікування саме з призначення засобу Тенотен, оскільки воно не містить синтетичних компонентів, а дія його носить менш виражений характер.

При неефективності проведених заходів можна переходити до призначення більш сильних лікарських засобів, яким якраз і є Афобазол. До речі сказати, його застосування повинен контролювати лікар і при необхідності змінювати дозування лікарського засобу.

Не виключено навіть сумісне застосування цих двох препаратів, оскільки їх компоненти не здатні взаємодіяти між собою. Тим не менш, наявність синергізму не відзначено (коли прийом двох ліків, перевершує за ступенем вираженості ефект кожного з них).

Тенотен або Афобазол - відгуки

У висновку пара слів про відгуки про препаратах. Кількість позитивних і негативних відгуків на кожний лікарський засіб приблизно однаково.

Вивчаючи громадську думку складно однозначно визначити лідера і аутсайдера. Реакція організму схильна індивідуальним особливостям і залежить від безлічі факторів: комусь допомагає Тенотен, а кому-то Афобазол. Вирішення питання, що саме брати, краще надати фахівцям, а не відгуками. Чому? А раптом ті відгуки якими ви повірите проплачені фармкомпанією?!

Будьте здорові!

Тетяна, www.mednarodna.com.ua