Народна медицина

 
 
» » Як жити отримуючи задоволення від життя кожен день?

Як жити отримуючи задоволення від життя кожен день?

  
Як жити отримуючи задоволення від життя кожен день? Кожній людині хочеться бути щасливим. Але при цьому у всіх абсолютно різне розуміння щастя, а багато людей взагалі не можуть сформулювати, що саме включає в себе це поняття саме для них. Більшість з нас живе за принципом «дня бабака» і не вважає можливим (а часто і потрібним) якось змінювати себе або життя навколо. Але якщо вас така ситуація не влаштовує, потрібно навчитися отримувати задоволення від поточного моменту життя. І зробити це зовсім не так вже просто. Давайте уточнимо, як жити, отримуючи задоволення кожен день?

Вміння радіти життю – це досить-таки рідкісне якість, яке, тим не менш, необхідно кожному з нас. Якщо ви вмієте отримувати задоволення від життя кожен день – це може стати відмінною медичною страховкою. Адже при такому ставленні до сірих буднів різні хвороби будуть прив'язуватися до вас набагато рідше.

Оцініть своє життя з точки зору відчуття щастя. Задумайтеся, набереться хоча б третину часу (вільного від нічного відпочинку), коли ви відчуваєте себе повністю задоволеним і щасливим. Якщо ні, значить, в житті пора щось міняти.

Постарайтеся зрозуміти, які саме хвилини у ваших будні приносять вам задоволення. Також згадайте про тих речах, які радували вас раніше, і постарайтеся знайти для них хоча б трохи часу. При цьому не бійтеся щось змінити перелік розпланованих справ, і не бійтеся чогось не встигнути. Адже позитивні емоції додадуть вам і фізичних, і моральних сил.

Якщо ви відчуваєте себе хронічно втомленим і незадоволеним життям, постарайтеся трохи послабити свій контроль над виконанням щоденної обов'язкової програми. Внесіть у своє життя хоча б трошки спонтанності, дозволяйте собі відмовитись від виконання якихось зовсім неприємних справ, і обов'язково радуйте себе дрібницями.

Не поспішайте! Життя навколо вас повна маленьких задоволень, треба тільки навчитися їх помічати і збирати. Систематично гуляйте - не по дорозі з однієї зустрічі на іншу, або з роботи додому, а безцільно. Піші прогулянки по парку або вуличками міста допоможуть вам відшукати джерело натхнення, або зосередитися на вирішенні особливо актуальних завдань.

Вчіться насолоджуватися неробством. Таке проведення часу дозволяє відновити сили, витрачені за робочий день, отримати задоволення від навколишнього світу і навіть його метушні. Щоб уникнути почуття дискомфорту при неробство використовуйте книги (в тому числі й електронні) або музику.

Пам'ятайте, що світ точно не впаде, якщо ви дозволите собі відкласти на завтра. Звичайні ділові питання почекають, не варто витрачати на них дорогоцінні хвилини нічного відпочинку або займатися ними замість приємного проведення часу в хорошій компанії. Адже відмінний сон і якісний відпочинок – це запорука гарного настрою і високої працездатності.

Як отримувати задоволення від життя кожен день?

Постарайтеся внести зміни в те, як проходить ваш звичайний день. Додайте в нього дещицю позитиву.
З ранку, вставши з ліжка, виконуйте всі звичайні дії (умивання, зарядку, чищення зубів, сніданок) з усвідомленням користі від таких дій і з задоволенням. Подивіться на себе в дзеркало перед тим, як залишити будинок, усміхніться і побажайте собі самому собі відмінного дня. Повторюйте такий ритуал протягом місяця, і ви до нього звикнете.

У дорозі на роботу займіть себе чимось цікавим. Скачайте на свій мобільний аудиоуроки, аудіокниги або хоча б просто чудову музику, яка вам подобається. За такими заняттями час в пробці або в громадському транспорті пролетить непомітно і з користю, а дорога стане приносити задоволення.

Для того щоб навчитися отримувати задоволення від роботи, подумайте, яку користь вона приносить вам. Постарайтеся донести до себе, що ваше навіть невелике справа є частиною Великого та Особливо Важливого. Задумайтеся, можливо, ви можете навчитися чогось нового у вашій професії, або, навпаки, перекваліфікуватися на щось більш приємне. І не бійтеся змін!

Далі звичайний день наближається до обіду. Навіть не здумайте витрачати час до нього або безпосередньо під час нього на серфінг в інтернеті і перегляд новин. Такі заняття точно не принесуть задоволення. Краще рушайте на коротку прогулянку, просто походіть, подивіться на світ навколо і не забудьте правильно перекусити.

Після довгого і важкого робочого дня більшість людей мріє лише про те, як дістатися до будинку і впасти на диван. Але якщо ви хочете відчути задоволення від життя, посміхніться, зустріньтеся з друзями або з коханою людиною. Також відмінним варіантом для вечірніх занять стане читання, прогулянка, хобі. Змушуйте себе відриватися від телевізора, комп'ютера і дивана. Спочатку це буде непросто, але з часом ви будете отримувати величезне задоволення від активних і різнопланових вечорів.

І не засиджуйтеся довго, пам'ятайте, що запорука гарного настрою, як ми вже з'ясували, - це повноцінний нічний відпочинок.

Як змінюватися щоб отримати задоволення від звичайного життя кожен день?

Якщо ви хочете навчитися отримувати задоволення від життя, не намагайтеся змінити свої будні в один момент. Адже всі ті звички, які є у вас, складалися не один рік, і змінити їх на інші буде непросто. Але не відмовляйтеся від ідей і змін, поступово, крок за кроком, день за днем ви зможете втілити їх у життя.

Катерина, www.mednarodna.com.ua