Народна медицина

 
 
» » Настоянка з калини на горілці – рецепт, корисні властивості

Настоянка з калини на горілці – рецепт, корисні властивості

  
Настоянка з калини на горілці – рецепт, корисні властивості Непоганий спосіб зберегти плоди калини – настояти на горілці. Як готується настоянка калини на горілці, корисні властивості її які, які особливості приготування, показання до прийому та протипоказання до застосування?

Склад ягід калини

Про користь ягід калини відомо ще з давніх часів. У них міститься значна кількість в'яжучих і дубильних речовин. Варто тільки їх спробувати, як у роті залишиться характерний присмак і специфічне відчуття.

Слід звернути увагу, що в цих ягодах міститься дуже велика кількість аскорбінової кислоти. За вмістом вітаміну C, ці плоди не менше ніж у 2 рази перевищує такий показник у малині і більшості інших розхожих ягід.

Хімічний склад калини досить різноманітний. Нижче наведу далеко не повний перелік речовин, присутніх у цих ягодах: органічні кислоти, эфироподобные з'єднання і ефіри, глікозиди, фітонциди, фітостерини, фітостеролін, дуже багато заліза і фосфору, вітамін P.

Крім цього, звертаю увагу, що цінними властивостями володіють не тільки ягоди, але що цікаво, листя і навіть кора поранення. Тим не менш, наявність цих частин рослини може не кращим чином позначитися на смакових характеристиках лікувального зілля.

Настоянка з калини - корисні властивості

Перелік фармакологічних ефектів ягід калини досить різноманітний: протизапальний, жарознижувальний, протисудомний, спазмолітичний, седативний, незначний проносний і сечогінний, антибактеріальний, імуностимулюючий.

Ізовалеріанова кислота, що входить до складу ягід калини, здатна надавати м'яку седативну дію, що виражається в нормалізації сну, усунення страхів і хвилювань, придушенні негативних наслідків стресів, відновлює розумові здібності після перенесених захворювань нервової системи.

Настій калини на горілці має кардіотонічну дію, зреалізований в посиленні працездатності серцевого м'яза, збільшення сили серцевих скорочень. Важливою особливістю використання цього зілля є повна відсутність тахікардії (прискореного серцебиття).

Говорячи про настій ягід калини на горілці не можна обійти стороною його загальнозміцнюючу і тонізуючу дію. Прийом незначної кількості настойки кожен день може подарувати заряд бадьорості і гарного настрою, а корисні властивості напою нормалізують роботу імунітету, що дозволить уникнути появи простудних недуг.

Завдяки наявності таніну, горілчаний настій плодів калини здатний надавати протизапальний ефект. Застосування цього цілющого зілля може бути корисним при наявності патології опорно-рухового апарату.

Вітамін C, про наявність якого було згадано вище, є одним з найсильніших стимуляторів імунної системи, підвищує неспецифічну резистентність організму людини, і допомагає не хворіти сезонними простудними захворюваннями і протистояти розвитку кишкових інфекцій.

Протипоказання до застосування настоянки калини

Приймати це цілюще зілля, на жаль, можуть не всі. Існують стани, при яких краще утримуватися від такого лікування:

• Гіпертонія — підвищений артеріальний тиск;
• Патологія системи згортання крові;
• Гастрит з підвищеною кислотністю;
• Подагра;
• Вагітність, особливо в першому триместрі;
• Період лактації.

Крім того, сечокам'яна хвороба.

Особливості збору сировини

Збирати ягоди рекомендується після перших заморозків. Така температурна обробка дозволяє наситити плоди простими вуглеводами, простіше кажучи, вони стають солодше, а напій буде значно смачніше.

Настоянка з калини – рецепт приготування

Зібрані таким чином ягоди слід добре вимити, розкласти на піддонах, і трохи посушити. Співвідношення ягоди і горілки має бути не інакше як 3 до 1. Перед тим як вони будуть залиті горілкою, їх краще трохи розчавити дерев'яною товкачкою.

Для настоювання не можна використовувати металевий посуд. Контакт органічних кислот з металами може призвести до утворення солей, що викличе зміна смаку і зниження цілющих властивостей.

До речі, замість горілки можна з успіхом використовувати коньяк або будь-який інший міцний алкоголь. Таке поєднання не тільки не змінить, але і трохи поліпшить смакові характеристики майбутнього лікувального зілля.

Час настоювання — 3 тижні в умовах холодильника. Витримувати напій більш тривалий час немає необхідності. Це не вино, смакові характеристики від цього не тільки не покращаться, але і можуть навіть постраждати. Важливо наполягати зілля у темному посуді, щільно закритою герметичною кришкою. Якщо немає ємностей з темного скла, звичайну пляшку можна щільно обернути звичайної алюмінієвою фольгою для запікання.

Як приймати настоянку з калини?

В якості лікувального або профілактичного засобу настоянку рекомендується приймати по одній чайній ложці натщесерце, три рази в день, не менш ніж за 30 хвилин до їжі. Таке лікування буде дуже корисним при гіпотонії, бронхітах, зниження імунітету і багатьох інших станів, про які згадувалося вище.

Висновок

Грань між лікуванням і шкідливою звичкою іноді може бути досить розмитою. По три чайні ложки в день — це лікування. При використанні більшої кількості — це шкідлива і небезпечна звичка. Більш того, при застосуванні значних кількостей таке лікування може призвести до отруєння. Все ж таки йдеться не про спиртному напої, а про лікувально-профілактичний засіб. Крім цього, не буде зайвим задати питання лікарю.

Будьте здорові!

Тетяна, www.mednarodna.com.ua