Народна медицина

 
 
» » Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди, поради

Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди, поради

  
Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди, поради У кожній родині періодично відбуваються конфлікти і непорозуміння. По-іншому просто не буває. Але в деяких випадках партнери вважають за краще не вирішувати накопичені непорозуміння, а закривати на них очі і впритул не помічати. Це загрожує виникненням глибокого конфлікту, впоратися з яким непросто. Саме в такі життєві періоди чоловіки часто вирішуються на пошук зв'язки на стороні, що може призвести до закономірного розлучення. А жінки в свою чергу замислюються, як розлучити чоловіка з коханкою назавжди. Ну що ж, спробуємо дати деякі поради, щоб цей захід було максимально успішним.

Далеко не кожна обдурена дружина вирішиться зберігати шлюб, дізнавшись про зраду чоловіка. Але часто прожиті роки, діти, спільні справи і, зрештою, любов беруть своє. Якщо ви прийняли рішення повернути чоловіка в сім'ю, виберіть стратегію дій.

Як розлучити з коханкою назавжди?

Коханки, які поставили собі за мету відвести чоловіка з сім'ї, зазвичай, намагаються показати себе краще подружжя і вивести її на відкритий скандал. Але не варто йти на поводу у емоцій. Якщо ви хочете зберегти шлюб, не влаштовуйте скандальних розборок, поважайте себе і будьте вище цього. Не здумайте зустрічатися з коханкою і з'ясовувати з нею стосунки. Така поведінка вона може повернути собі на благо, викликавши у вашого чоловіка жалість до неї та ненависть до вас.

Однак якщо ви знаєте, що коханка знаходиться одружена, і не хоче втратити чоловіка, можете використовувати цей козир у свою користь. Проінформуйте її чоловіка про наміри дружини у вашу сім'ю. Але при цьому прорахуйте такий варіант: можливо, після цієї розповіді сім'я коханки розпадеться, і ваш чоловік не упустить випадку зійтися з нею.

Якщо ви не володієте інформацією про коханку, не витрачайте час і сили на її з'ясування. Знову-таки будьте вище цього. Якщо раптом дівчина дізнається про ваших пошуках, це тільки посилить її на подальші руйнівні дії.

Не намагайтеся шантажувати чоловіка: сльозами, спільно нажитим майном або дітьми. Це викличе у нього лише агресію і стане приводом для нової сварки, яка може призвести до тривалої розлуки і навіть до розлучення.

Відкриті дії

Цей метод вирішення проблеми підійде далеко не всім сімейним парам. Він передбачає відкритий розмова з чоловіком про його зв'язки на стороні. При цьому потрібно пам'ятати, що в деяких випадках відкриті дії змушують змінила партнера зібрати речі і якомога швидше піти з дому. В іншому випадку, така тактика допоможе зрозуміти мотиви дружина і проговорити, як будуть будуватися ваші подальші відносини. Так що вдаватися до відвертості потрібно лише в тому випадку, якщо ви впевнені на сто відсотків, що ваш чоловік не прагне розлучитися.

Таємна війна

Якщо ви не впевнені в тому, яке рішення прийме ваш чоловік при відвертій розмові, краще не вдавайтеся до нього. Візьміть себе в руки і постарайтеся зібратися з думками. Подумайте, що у вашому сімейному житті пішло не так, і які кроки можна зробити для вирішення проблеми.

Ще як розлучити чоловіка з коханкою, поради:

Заманити ласкою

Можливо, коханка у чоловіка з'явилася лише тому, що йому не вистачає душевного тепла. Адже кожному з нас потрібна людина, з якою можна просто поговорити, який вислухає і не попрекнет. А багато дружини схильні «пиляти» мужів, і привід знайти неважко. В такому випадку краще відмовитися від будь-яких з'ясувань відносин і не показувати чоловікові, що ви знаєте про його зв'язки. Будьте привітною і милою, але в той же час не надмірно. Знайдіть якусь тему для розмов з чоловіком або загальне заняття (хобі), яке допомогло б вам відчути себе ближче один до одного.

Залучити до сімейні турботи

Якщо відсутність нормального сімейного спілкування викликано усіма домашніми справами і дітьми, сміливо перекладайте їх на чоловіка. Хитрите і придумуйте собі інші заняття, щоб чоловік як можна більше часу проводив вдома, в домашніх турботах. І при цьому не забувайте його дякувати, підкреслюючи, який він чудовий чоловік і батько, і як сильно він вам допомагає. Також після трудового дня не забувайте провести час разом.

Зацікавити заново

Багато психологи радять жінкам, які зіткнулися з зрадою коханого чоловіка, постаратися абстрагуватися від травмуючої ситуації. Потрібно більше часу приділяти собі, знайти собі нове і цікаве заняття, зайнятися спортом і пр. По-перше, така тактика допоможе вам дійсно виглядати краще, а по-друге, дасть зрозуміти, що і за бортом сімейному житті є багато чого дуже цікавого. А блиск у ваших очах будь-якому випадку приверне дружина, і він зможе знову зацікавитися вами.

Магічні ритуали

Не варто звертатися за допомогою до ворожок, бабок та ін. Це не сама здорова ідея, яка може прийти в голову обдуреної дружини. Якщо ви дійсно вірите в привороти-закоти, то повинні розуміти, що такі магічні ритуали можуть завдати серйозної шкоди вам же – за принципом бумеранга. А якщо не вірите, то використовувати їх тим більше немає сенсу.

Насправді, немає жодного сто відсоткового варіанту, який допоміг би утримати чоловіка в сім'ї проти його волі. Адже якщо немає любові та взаємоповаги, ні один привід не допоможе зберегти шлюб. Тому в будь-якому випадку, прораховуйте варіанти можливого розлучення: готуйтеся морально, підготуйте матеріальну подушку і проконсультуйтеся з адвокатом.

Катерина, www.mednarodna.com.ua