Народна медицина

 
 
» » Дієта: день фрукти, овочі день :: Корисні сирі овочі і фрукти для здоров'я

Дієта: день фрукти, овочі день :: Корисні сирі овочі і фрукти для здоров'я

  
Дієта: день фрукти, овочі день :: Корисні сирі овочі і фрукти для здоров Величезна кількість людей різного віку і статі страждає від надмірної ваги. При цьому значний дискомфорт доставляє і пара-трійка зайвих кілограм, і істотне ожиріння. Щоб справитися з надмірною вагою, потрібно постаратися. І максимального ефекту можна досягти, лише дотримуючи всі рекомендації дієтологів: правильно харчуючись і виконуючи фізичні навантаження. Також періодично струшувати організм короткими дієтами. Приміром, айран, користь і шкоду якого нещодавно обговорювалися, може стати непоганим помічником у цьому. Також непоганим варіантом стане дієта «день овочі - день фрукти», розглянемо її особливості трохи більш докладно, і уточнимо, чим корисні сирі фрукти і овочі для організму людини.

Дієта день фрукти овочі день

Дієтологи найчастіше радять робити розвантажувальні дні лише раз на тиждень, не частіше. Але іноді можна дотримуватися дієти пару днів або навіть тиждень. Звичайно, доцільність такого харчування варто обговорити з лікарем, особливо якщо ви страждаєте від будь-яких захворювань.

Сувора фруктово-овочева дієта передбачає чергування днів з фруктово-ягідним меню за днями з овочевим харчуванням. Перші пару днів з семи варто зробити овочевими, а потім рекомендується чергувати: спочатку день фруктів і ягід, потім – день овочів. Так треба протриматися тиждень, не більше.

Добова норма їжі при такій дієті повинна становити півтора кілограма.
З овочів варто виключити картоплю, а фруктові дні краще відмовитися від споживання винограду, бананів, манго і ківі.

Овочі та фрукти краще всього їсти свіжими. Але можна піддавати таку їжу і тепловій обробці (це стосується в першу чергу овочів). Страви можна готувати шляхом відварювання і запікання продуктів, а також з використанням гриля або пароварки.

Само собою, під час такої дієти потрібно відмовитися від споживання масла, солі, цукру і спецій.

Під час дотримання такої дієтичної програми потрібно дотримуватися достатнього питного режиму – пити як мінімум півтора-два літри води в день. Також дозволяється прийом зеленого чаю і свіжих соків, розведених водою у співвідношенні 1:3.

Щоб дієта була максимально ефективною, потрібно приймати їжу п'ять-шість разів на день з однаковим часовим проміжком. При цьому варто обмежувати обсяги разової порції, щоб не розтягувати шлунок. За раз варто з'їдати двісті п'ятдесят-триста грам овочів або фруктів не більше.

Деякі дієтологи досить скептично ставляться до дієти день фрукти овочі день, і не радять дотримуватися її протягом усього тижня. Лікарі дозволяють дотримуватися такого раціону лише один-два дні не більше, так як овочі і фрукти не покривають всіх потреб організму в білку і корисних жирах. Саме тому не варто поєднувати фруктово-овочеву дієту з фізичними навантаженнями, адже м'язи нашого тіла вимагають достатнього споживання білка.

Якщо ви дотримуєтеся фруктово-овочевої дієти протягом одного тижня, не повторюйте її частіше, ніж раз на два-три місяці.

Користь овочів і фруктів

Тим не менш, сирі фрукти і овочі дуже корисні для всіх категорій населення. Термічна обробка таких продуктів призводить до втрати значної кількості вітамінів і мінералів в їх складі. А адже саме ці речовини так потрібні нашому організму, вони дозволяють поліпшити загальний стан здоров'я, налагодити діяльність усіх органів і систем і попередити різні порушення самопочуття.

Всі овочі і фрукти мають у своєму складі левине кількість клітковини – прекрасного адсорбенту, вбирають токсини в кишечнику і виводить їх з організму. Клітковина позитивно позначається на моториці кишечника, попереджає запори. Крім того вона дає відчуття насичення, і допомагає не думати про їжу так часто.

Споживання сирих фруктів і овочів не тільки сприяє втраті зайвих кілограмів. Таке харчування також корисно гіпертонікам, адже воно допомагає знизити кров'яний тиск.
Є дані, що прийом такої їжі допомагає зменшити ймовірність ряду захворювань серцево-судинної системи, уникнути виникнення інсульту, очних хвороб і патологій в діяльності травного тракту.

Крім того сирі овочі і фрукти зменшують ризик розвитку онкологічних недуг, нормалізують кількість глюкози в крові, оптимізують обмінні процеси.

Які сирі овочі і фрукти найкорисніші?

Найбільш корисними овочами для серцево-судинної системи можна назвати листові зелені овочі, представлені шпинатом, мангольд, салатом і гірчицею. Також високим ступенем корисності для цих ділянок нашого організму відрізняються хрестоцвіті культури, іншими словами різні різновиди капусти.
Користь серцю і судинам приносять і фрукти, особливо цитрусові.

Потримати серцево-судинну систему і зоровий апарат, нормалізувати рівень артеріального тиску і попередити рак допоможуть сині і фіолетові плоди, наприклад, чорниця і баклажани (джерела антоціанів).

Чудовими протипухлинними якостями відрізняються і червоні продукти – кавуни, помідори тощо (джерела лікопіну).

Всім людям варто включати сирі овочі і фрукти в свій повсякденний раціон. А якщо ви страждаєте від надмірної ваги, така рекомендація для вас особливо актуальна. Тим не менше, подібна їжа в деяких ситуаціях може завдати шкоди, так всім пацієнтам, страждаючим від хвороб травного тракту, варто обговорити доцільність організації такого харчування зі своїм лікуючим лікарем.

Катерина, www.mednarodna.com.ua