Народна медицина

 
 
» » Знайомства для таємних зустрічей для одружених і заміжніх

Знайомства для таємних зустрічей для одружених і заміжніх

  
Знайомства для таємних зустрічей для одружених і заміжніх Якщо розмірковувати на йому моралі і моральності, то зрада подружжя неприйнятна і засуджується суспільством. Однак життя диктує свої правила і можуть скластися різні обставини, коли він або вона вирішується на адюльтер. Найчастіше це трапляється, коли люди давно живуть разом і почуття охололи. Багатьох від розставання утримують діти, когось звичка і небажання щось змінювати у звичному житті.

Жінки часто заводять роман на стороні із-за браку уваги та любові з боку чоловіка. Чоловіки ж частіше хочуть сексуального різноманіття. Багато хто, досягнувши певного віку, шукають дівчину молодші, щоб самоствердитися у власній сексуальній привабливості. Та ще багато різних причин підштовхує людей до подружньої зради.

Існують навіть спеціальні сайти, де організовують знайомства для таємних зустрічей для одружених і заміжніх. Якщо так сталося і ви зустріли людину, з якою ви хочете продовжити стосунки, буде корисно дізнатися, де зустрітися з коханцем (коханкою)? Ми поговоримо сьогодні про це. А також розповімо думки психологів про деякі особливості і тонкощі таких відносинах. І так, як і де краще зустрічатися?

Як організувати зустріч?

- Для зустрічей краще знайти не тільки комфортне та зручне місце. Головне, щоб воно знаходилося подалі від будинку, місця роботи обох і було приховане від чужих очей. Це особливо важливо, якщо ви живете в невеликому місті, де можна легко зустріти знайомих. Тому ретельно готуйтеся до зустрічі – це дозволить уникнути неприємних наслідків у майбутньому.

- Обов'язково заздалегідь домовтеся про побачення, краще по телефону. Визначте дату і час. Не запізнюйтесь, не змушуйте партнера чекати і нервувати.

- Якщо доводиться трохи почекати в обумовленому місці, обов'язково придумайте правдоподібну відповідь на запитання - що ви тут робите? Це необхідно на випадок, якщо раптом зустрінете знайомих або вони вас просто випадково помітять. Якщо ви прийшли на зустріч, а з вашим партнером розмовляє хтось, не підходьте, поки людина не піде.

- Чоловікові краще приходити на побачення без квітів. По-перше, квіти - явна ознака любовного побачення, а по-друге, заміжній жінці буде важко пояснити будинку походження букета. Не створюйте додатковий складнощів собі і їй.

- Також потрібно придумати правдоподібну легенду для чоловіка (дружини) про пізнє повернення додому «з роботи», якщо побачення заплановано на вечір. Якщо плани припадають на день, прийде з роботи відпрошуватися.

- Нікому з товаришів по службі не розповідайте про справжню причину вашого раннього відходу. Скажіть, що вам потрібно терміново отримати довідку в будинкоуправлінні, або потрібно відвезти техніку в ремонт, записати дитину в спортивну секцію і т. п. Краще всього заздалегідь заробити відгул і потім його використовувати, коли потрібно.

Де краще зустрічатися?

Дуже важливо правильно підібрати місце для таємного побачення. Воно повинно відповідати двом важливим умовам: безпеки і комфорту.
Краще всього заздалегідь забронювати номер в готелі, в тому районі міста, де вас ніхто не знає, а ще краще - за містом. Готелів у великих містах в передмістях теж вистачає.

Влітку, для знайомства для зустрічей для одружених і заміжніх, ідеально підходять невеликі будиночки за містом, які можна орендувати для короткочасного відпочинку. Якщо ви можете дозволити собі поїхати з дому на вихідні дні, їдьте зі своєю пасією до моря, річки або озера, прихопивши з собою намет, провізію і все необхідне.

Дуже часто коханці користуються квартирою друга або подруги, коли тих немає вдома. У цьому випадку, отримавши ключі, обов'язково обговоріть точно час, який ви будете перебувати у квартирі. Підійшовши до дверей, обов'язково зателефонуйте. І, тільки якщо ніхто не відкриє, скористайтесь ключами. Обов'язково візьміть з собою простирадло, рушник. Будьте акуратні і не залишайте слідів свого перебування. Все повинно залишитися в первісному вигляді, як було до вашого приходу.

Що чекати від цих відносин? Думка психологів

Стосунки коханців оточені ореолом таємниці і романтичності, що загострює спалахнули почуття. Однак, коли з якихось причин, ховатися більше немає необхідності, вони з розчаруванням помічають, що почуття починають згасати. На жаль, це трапляється часто.

Фахівці також відзначають, що жінки зазвичай частіше страждають від таких відносин. Справа в тому, що одружені чоловіки більш прагматичні і рідко по-справжньому закохуються в свою подругу, тому з родини йдуть теж рідко.

Заміжні жінки зазвичай закохуються в свого коханця без пам'яті, вважають його своїм чоловіком і страшно ревнують до законної дружини. Зазвичай коханки сильно ризикують видати себе з головою і втратити власну сім'ю.

У підсумку виходить серйозний дисбаланс у відносинах: заміжня жінка готова віддати всю себе коханому чоловікові і нічого не дає чоловікові, віддаляючись від нього, і її сім'я поступово руйнується. Одружений ж чоловік, користуючись додатковою енергією, яку дає йому закохана жінка витрачає цю енергію на власну сім'ю, зміцнюючи свої позиції будинку. Він почуває себе молодим і повним сил. Таємні знайомства для заміжніх жінок – в перспективі програшними, а знайомства для одружених чоловіків – джерело позитивних емоцій.

Як кажуть психологи, тільки 1% любовних зв'язків одружених і заміжніх закінчуються новим шлюбом. За статистикою, чоловіки в більшості випадків залишаються з сім'єю і не планують нове подружжя з коханкою.

Пам'ятайте, що хоча слова любов і коханці однокореневі, по суті це абсолютно різні поняття. Улюблена і коханка – зовсім не одне і теж. Тому закономірні події, що відбуваються в любовних романах сильно відрізняються від справжніх історій кохання.

Світлана, www.mednarodna.com.ua