Народна медицина

 
 
» » Дієта при подагрі - меню у період загострення на тиждень

Дієта при подагрі - меню у період загострення на тиждень

  
Дієта при подагрі - меню у період загострення на тиждень Правильне харчування допомагає кожній людині почувати себе краще, зберігати сили, бадьорість і працездатність протягом усього життя. У деяких випадках грамотно складений раціон сприяє оздоровленню організму і навіть усунення багатьох патологічних станів. При деяких захворюваннях лікарі настійно радять своїм пацієнтам виключити з раціону відверто шкідливі продукти, і наситити раціон корисною їжею. Правильне збалансоване харчування потрібно і при подагрі – гострому недугу, при якому спостерігається порушення білкового обміну. Давайте поговоримо, якою має бути дієта при подагрі, меню на тиждень наведемо приблизне в період загострення.

При загостренні подагри у хворого розвиваються гострі болі, набряклість і виражене почервоніння проблемного суглоба (одного або двох). Подібне гостре стан в більшій частині випадків триває протягом декількох днів, а при відсутності адекватної корекції може тягнутися і тижня. Для лікування загострення подагри пацієнту необхідно дотримувати постільний режим, дотримуватися дієтичного харчування і приймати ліки, прописані лікарем.

Дієта при подагрі в період загострення

При загостренні подагри хворому показано харчування згідно дієті №6е. Раціон при цьому бажано скласти здебільшого з рідкої їжі. Пацієнту з таким діагнозом варто приймати киселі, фруктові (цитрусові) та овочеві соки. На користь підуть молочнокислі напої, різні овочеві супи і компоти.

При загостренні подагри раціон суттєво скорочується, однак голодування категорично протипоказано. З інтервалом в день пацієнту необхідні розвантажувальні дні. Харчування при цьому спрямоване на олужнення організму і на зниження обсягів сечової кислоти. У розвантажувальний день раціон може складатися їх півтора кілограм овочів або фруктів, чотирьохсот грамів сиру і півлітра кефіру, або з одного-двох літрів кефіру.

Раціон у перші два дні загострення

З ранку на голодний шлунок хворому треба випити половинку склянки підігрітою лужної мінеральної води або таку ж кількість відвару шипшини.
Снідати варто половинкою порції ріденькою вівсяної кашки на молоці і однією склянкою молока.

Години через два хворому можна випити стакан виноградного соку.
Обід може складатися з овочевого протертого супу (половинки порції) і молочного киселю.
Полуденок варто скласти з морквяного соку в кількості однієї склянки.

На вечерю приготуйте рідку рисову кашку на молоці (знову-таки половинку порції) і склянка компоту з свіжих фруктів. Через дві години хворому можна випити склянку кефіру, а безпосередньо перед нічним відпочинком варто випити склянку чаю з молоком без додавання цукру.

З третього дня загострення раціон можна поступово розширювати, проконсультувавшись з лікарем.

Третій день

Натщесерце дайте хворому випити склянку відвару шипшини. Перший сніданок складіть з чаю з молоком і салату з огірків з додаванням сметани. Другий сніданок може складатися з склянки фруктового соку. На обід приготуйте невелику порцію рисового супу з додаванням картоплі, таке блюдо необхідно готувати лише на овочевому відварі. Також для обіду необхідно підсмажити котлетки з капусти і відварити компот із сухофруктів. Полуденок може складатися з відвару шипшини. А на вечерю варто підготувати омлет, пару морквяних зраз з чорносливом і стаканчик чаю з лимоном. Безпосередньо перед сном можна випити склянку кефіру.

Четвертий день

Натщесерце випийте відвар шипшини. Перший сніданок складіть з чаю з молоком, салат з капусти і сметани. Для другого сніданку підійде склянку томатного соку. На обід приготуйте вегетаріанський борщ і молочний кисіль. Для полуденка відмінно підійде відвар шипшини. Вечеря може складатися з гречаної каші з молоком, а також голубці, фаршировані рисом і овочами. Безпосередньо перед сном варто випити склянку фруктового соку.

П'ятий день

Натщесерце випийте склянку відвару шипшини. Перший сніданок може складатися з чаю з молоком і з чорносливу, запечене з сиром. Відмінним варіантом для другого сніданку стане фруктовий сік. Обід складіть з холодного і борщів зелених і овочевого рагу. Полуденок може складатися з відвару шипшини, а вечеря – з вівсяної молочної каші і фруктового киселю. Безпосередньо перед сном варто випити склянка компоту з свіжих яблук.

Шостий день

Натщесерце випийте склянку шипшинового відвару. Сніданок складіть з чаю з молоком і бурякового салату на рослинному маслі. Другий сніданок може складатися з томатного соку. А на обід можна приготувати перловий овочевий супчик, а також капустяний шніцель, підсмажений на рослинній олії. Відмінним варіантом для полуденка стане виноградний сік. А вечерю можна скласти з морквяних котлет зі сметаною і фруктового киселю. Безпосередньо перед сном можна випити кисляку.

Сьомий день

На голодний шлунок зранку варто випити відвару шипшини. Перший сніданок складіть з чаю з молоком і салату з огірків. Відмінним варіантом для другого сніданку стане фруктовий сік. Обід може складатися з рисового картопляного супу на овочевому відварі, а також капустяних смажених котлеток. На полуденок приготуйте відвар шипшини. А для вечері відмінним варіантом стане омлет, тушкована морква і чай з додаванням лимона. Безпосередньо перед сном випийте компоту із сухофруктів.

При подагрі людям доводиться відмовитися від багатьох звичних страв. Але дотримання дієти допомагає скоротити період загострення та досягти тривалої ремісії.

Катерина, www.mednarodna.com.ua